Львівщину з робочим візитом відвідали чотири народних депутати «Самопомочі»

Роман Семенуха, Ігор Діденко, Оксана Сироїд та Ірина Сисоєнко протягом 23-24 січня здійснили робочий візит до Львівської області, де провели зустрічі з колективами місцевих підприємств та працівниками комунальних установ.

В ході свого візиту Роман Семенуха та Ігор Діденко зустрілись з працівниками львівських комунальних «Львівводоканал», «Теплокомуненерго» та поспілкувались з середовищем львівських урбаністів та проектантів. Також народні  депутати з фракції «Об’єднання «Самопоміч» відвідали львівські ІТ-компанії – SoftServe та Mita Technik.

24 січня Роман Семенуха та Ігор Діденко провели у двох міста області – Яворів та Городок, де зустрілись з мешканцями, працівниками комунальних установ та приватних підприємств. Нардепи отримали чимало гострих питань від мешканців, які стосуються соціально-економічних проблем в регіоні та державі.

Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд відвідала Кам’янка-Бузька. Тут вона провела зустрічі з освітянами, медиками, військовими, селянами та духівництвом.

Ще одна народна депутатка з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко 24 січня відвідала чотири медичних заклади, які функціонують у Львові, але надають послуги для мешканців Львівщини. Провідною темою дискусій з медиками стала реформа медичної галузі, система оплати праці для медиків вторинної та третинної ланки, а також покращення матеріально-технічного становища українських медичних установ.

Ірина Сисоєнко відзначила успіхи Львова у реформуванні первинної ланки медицини та впровадженні сучасних, європейських стандартів надання медичної допомоги. Досвід Львова вона пообіцяла передавати іншим містам та населеним пунктам України.

Comments are closed.