Львівські активісти «Об’єднання «Самопоміч» у столиці вимагають припинення сміттєвої блокади

Активісти «Об’єднання «Самопоміч» з Львова та Львівської області відвідали Київ з вимогою припинити сміттєву блокаду міста. Також разом з  понад тисячею представників та активістів «Об’єднання «Самопоміч» із різних регіонів України взяли участь в акції під Верховною Радою щодо ухвалення парламентом нового виборчого законодавства.

«Сьогодні сюди приїхали дуже багато представників з Львівської області і зі Львова. Ми просто не можемо більше мовчати. Львів упродовж року бореться з державною машиною, яка хоче знищити найбільше україномовне місто світу», – зазначила Парасковія Дворянин, депутат Львівської обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч».

IMG_20170621_123721
IMG_20170621_110152
IMG_20170621_121000
IMG_20170621_121015
IMG_20170621_121143
IMG_20170621_124041

Продовжується голодування Олега Березюка, Оксани Сироїд та Тараса Пастуха. Львів’яни приїшли підтримати тих, хто вирішив вдатися до такого екстраординарного кроку заради збереження гідності Львова та України. Та потрапити до Адміністрації Президента вдалось не одразу. 

IMG_20170621_131202

“Незрозуміла ситуація, чому така велика міра безпеки: турнікети, національна гвардія, молоді хлопці, чиї батьки переживають за них, адже вони точно строковики, і велика кількість поліції. І що бентежить, що ці люди не йдуть на контакт, тобто це люди, яких просто поставили стінкою. Будемо сподіватись, що це тимчасово.

Дизайн без назви (8)Теперішня влада теж відмежувалася від народу та ще й вигадує нові способи, як зламати його дух. Бо як інакше пояснити сміттєву блокаду Львова, яка триває вже понад рік. Знищивши княже місто, керівники держави моментально зруйнують Україну. Цинічним інструментом боротьби обрали сміття. Однак Львів ніколи не лягав, він завжди стоїть поруч з тими, хто будує, а не розвалює країну. Голова парламентської фракції об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування, протестуючи проти свавілля центральної влади і знущання над людьми. А львів’янам, як ніколи, треба відстояти своє місто” – розповів голова “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

Дізнавшись про такі заходи з боку охорони Адміністрації Президента, Олег Березюк вийшов до тих, хто подолав сотні кілометрів дороги, щоб підтримати мирну акцію протесту.  

“Львів’яни тепер дуже важливі люди для України. Деспотична влада, яка керує державою останніх 15 років чітко зрозуміла, що дух цієї землі перебуває у Львові. Знищивши Львів вони знищать всю Україну моментально. Тому Львів’янам треба відстояти своє місто”, – Олег Березюк, голова “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній раді України.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.