Львівських водіїв одягнули у форму

Місто стає комфортнішим. Вслід за оновленням транспорту водіїв львівських маршруток, автобусів, тролейбусів та трамваїв одягнуть у форму. 

Уже близько 100 водіїв на чотирьох маршрутах – № 3А, 9, 16 та 46 – працюють у спецформі. Це темно-сині штани, біла сорочка і куртка.

Нагадаємо, таку ініціативу активісти «Об’єднання «Самопоміч» пропонували ще у 2015 році. 

«У 2015 році я подав депутатський запит стосовно введення форми для водіїв львівського громадського транспорту. Це добрий приклад, взятий з Європи. Там всі водії громадського транспорту в гарних білих сорочках і формі. У місті закупляють новий транспорт, відповідно і водії повинні виглядати гарно у нових автобусах. Ця ініціатива поки що діє тільки на наш комунальний транспорт – тролейбуси, трамваї та автобуси АТП №1. Вже у наступних договорах з приватними перевізниками буде включено обов’язковий пункт вдягнути  всіх водіїв у форму», – розповів Ігор Корончевський, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

Комфортний та безпечний громадський транспорт є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

 

Comments are closed.