«Львівський товаровиробник» почнуть 4-го жовтня

Свій до свого по своє. З 4-го до 8-го жовтня у Палаці мистецтв відбудеться вже традиційна десята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Львів’яни та гості міста зможуть ознайомитися з продукцією, що виробляють у Львові, підприємства ж отримають додаткову промоцію своїм товарам.

ЦІЛЬ ЗАХОДУ – РОЗВИТОК МАЛОГО БІЗНЕСУ

Під одним дахом буде представлено підприємства усіх галузей, які працюють у Львові: від малих фірм ручної роботи і соціального підприємництва до великих промислових виробників.

“Це є дуже добрий шанс, це гарна можливість для молодих підприємців зайняти свою нішу на ринку і робити, наприклад, щось таке, що в нас ще не вироблялося”.

Радник міського голови Львова, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик

ДЛЯ ДІТЕЙ ОРГАНІЗУЮТЬ КОНКУРС МАЛЮНКУ «КУПУЙ ЛЬВІВСЬКЕ»

Для найменших львів’ян організують конкурс дитячого малюнку «Купуй львівське». Від товаровиробників дітки отримають подарунки. 

ЕКОНОМІКА І ЛЬВІВ-2020 

Побудова міцної економіки міста – серед головних пріоритетів програми розвитку Львів 2020 від “Об’єднання “Самопоміч і лідера партії, мера Львова Андрія Садового. Зокрема маємо на меті таке: 

  • Повернути Львову славу міста харчової та легкої промисловості, індустрії комунального машинобудування, книгодрукування, приладобудування, фармації
  • Підвищити потужності підприємств Львова завдяки системі підтримки місцевого товаровиробника
  • Створити 30 тис. робочих місць протягом наступних 5 років
  • Збудувати першу (25 га) та другу черги (100 га) індустріального парку на території району Рясне-2 та нового індустріального парку в районі “Сигнівка”.
  • Відкрити представництва 10 провідних світових технологічних компаній у Львові
  • Запровадити можливість реєстрації підприємства за 15 хв (світовий стандарт) у зручному центрі в кожному районі міста або онлайн
  • Залучити лоукост компанії до львівського аеропорту для зручності львів’ян та відкриття нових туристичних потоків
  • Розвинути конференц-індустрію міста через залучення нових самітів та конгресів до Львова

(Більше деталей – за цим посиланням)

 

Comments are closed.