МАФ по вулиці Панча, 26 обіцяють демонтувати

Мала архітектурна форма з’явилася на вулиці Панча, 26 близько десяти років тому. Відтоді в місцевих мешканців розпочалися «веселі» дні і ночі. Класика жанру: розгул сп’янілих людей, постійні розборки та міжусобиці, а ще – сміття та сморід під вікнами людей.

Історія досягла свого апогею, коли біля старого МАФу, його власниця самовільно розпочала облаштовувати ще один.

Всі спроби мешканців налагодити ситуацію з недобросовісною підприємицею завершувались безрезультатно. На телефонні дзвінки жінка не відповідала, а про зустріч й мови не могло бути. Тоді люди звернулися на гарячу лінію «Об’єднання «Самопоміч».

«Закінчився термін оренди в 2013 році, який не був продовжений, – розповіла Любов Давидович, керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч». – По-друге, немає документації на встановлення нового. Немає відведення земельної ділянки. Тобто є порушення.»

Окрім цього, новий МАФ значно більший за старий. І частина, яка не вмістилася на прибудинковій території, займає шмат тротуару, а, відповідно, перешкоджає пішоходам.

«По закону вона би мала забрати стару, і тоді на цьому місці встановлювати нову МАФу, і то – лише з дозволу районної адміністрації, – зазначила Марія Мелемук, в. о. начальника відділу соціально-економічного розвитку Шевченківської райадміністрації м. Львова. – Ми склали акт про порушення, і за це передбачено штраф від 850 до 1700 гривень. І підготували розпорядження про демонтаж і будемо демонтовувати ту МАФу.»

маф

Юрій Крижанівський, спеціаліст адміністративно-технічного управління Львівської міської ради розповів, що дається певний термін, до кінця якого власниця має демонтувати МАФ: «Якщо ж цього не буде зроблено, ми складемо протокол про адміністративне правопорушення. Після того, як комісія розгляне це питання, ми скеруємо листа, щоб була демонтована споруда.»

Жінку попередили: якщо вона не виконає умови припису, тоді справу передадуть до суду. Але на довгоочікуваній зустрічі з мешканцями підприємиця запевнила, що найближчим часом вона обов’язково демонтує МАФ.

«Від нас вимагають переробляти старі МАФи, – аргументує причину незаконного встановлення Людмила Сокол, приватний підприємець. – Тому я це і робила, щоб закрити цілодобову торгівлю. Хотіла жалюзі поставити і зробити пульт на охорону – все по-людськи зробити. Трошки поспішилася. Бо дозвіл буде, це є справа часу.»

«Об’єднання «Самопоміч» триматиме справу МАФу на вулиці Панча, 26 в себе на контролі. Як розгортатимуться події далі – у наших наступних програмах.

Comments are closed.