Медичну реформу гальмують Департаменти охорони здоров’я ОДА

Реалії впровадження медичної реформи голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк обговорив з лікарями Буського та Бродівського районів.

Медична реформа – це шлях державних коштів, які передбачені для кожного громадянина, до лікарні та поліклініки, де ця людина отримає медичну послугу. Реформа обмежує можливість ОДА в ручному режимі розподіляти кошти і тиснути на медиків, тому обласні чиновники всіляко гальмують її впровадження. Як і представники так званої фарммафії, яких нове законодавство змушує грати за прозорими правилами ринкової економіки.

Олег Березюк переконаний, що Департамент охорони здоров’я і обласна адміністрація повністю гальмують імплементацію медичної реформи на Львівщині.

«Тернопіль рішення про створення неприбуткових комунальних медичних установ прийняв ще в листопаді минулого року, то Броди «розродилися» тільки тепер. Обласний департамент гальмує процес до останнього, і далі буде кивати на міністра охорони здоров’я. Нині вже так не вийде», – наголошує нардеп.

 

Comments are closed.