Мешканці Левандівки розповіли, яким хочуть бачити парк «Білогорський»

Проект облаштування благоустрою лісопарку «Білогорський» є актуальним і посідає важливе місце в системі озеленення мікрорайону. Поряд розташовані дошкільні,шкільні та вищі навчальні заклади. Оновлення благоустрою зробить лісопарк «Білогорський» улюбленим місцем комфортного відпочинку усіх мешканців.

«Разом з мешканцями району Левандівка ми обговорили проект облаштування лісопарку «Білогорський». Це велика територія, яка знаходиться біля будинків. На жаль, сьогодні вона захаращена. Щороку, коли ми зустрічаємося тут на толоці, ми бачимо, що лісопарк не є зручним та безпечним для прогулянок.

Тому Львівською міською радою було закладено фінансування проекту на облаштування цього парку. В першу чергу мова йде про облаштування доріжок, освітлення та зон дозвілля. Проект пропонує п’ять дитячих майданчиків, спортивний майданчик, тенісний стіл, лазанка. З мешканцями ми обговорили, які елементи інфраструктури вони хочуть бачити тут, які на їхню думку потрібно облаштувати першочергово. Проект може видозмінюватися залежно від потреб мешканців. Парк має стати гарним місцем для проведення дозвілля», – розповіла Вікторія Довжик, голова бюджетної комісії Львівської міської ради, міський депутат від «Об’єднання «Самопоміч».

У рамках проекту передбачено створення відпочинкових зон для людей будь-якого віку:

  1. влаштування нових та вже існуючих стежок, велодоріжок;
  2. влаштування відпочинкової зони, оформленої інформаційними стендами;
  3. п’ять дитячих майданчиків, універсальний спортивний майданчик;
  4. стіл для настільного тенісу, велотрек, скейт-парк;
  5. галявина для занять йогою;
  6. питтєвий фонтан;
  7. майданчик для вигулу собак;
  8. автостоянка для відвідувачів парку.

Comments are closed.