Мікрорайнон Наукова – справжнє комфортне міні-місто: Андрій Шевців про результати роботи у 2018 році

Я завжди говорив, що Наукова і вулиці біля неї – це дуже комфортний район. В нас тут справжнє міні-місто з усім необхідним для життя. Завдяки підтримці мешканців-виборців маю змогу у Львівській міській раді представляти інтереси тих людей, що проживають на вул. Івана Пулюя, Кульпарківській, Науковій та Симоненка.

Із перших днів депутатської роботи ставив собі завдання – змінити підхід до розвитку району. Ми мали встановити такий стандарт, який всі разом могли б реалізувати у найближчі роки, а це – комфорт, благоустрій, освіта, безпека, культура, тобто ті речі, завдяки яким в нашому районі буде краще жити, працювати й розвиватись.

Що вдалося зробити?

Освіта та культура:

 • Першочерговою стала інвестиція в розвиток освітніх просторів від наймолодших груп у садках до старшої школи. Основна потреба – відповідати викликам часу.
 • SMART-панелі, комп’ютерна техніка та розвиткові програми встановлено у дитячих садках, створено спеціалізовані кімнати для особливих діток – сенсорна кімната, з використанням світових практик, облаштовано кімнату Монтессорі.
 • У школах створено лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, тематичні наукові кабінети фізики, хімії, інформаційних технологій. Також коворкінг-зони, інтерактивні бібліотеки, подекуди шкільні медіатеки.
 • Дитяча бібліотека перетворилась у медіатеку з назвою «Мультиплекс», саме для неї придбано комп’ютерну техніку, інтерактивну дошку з проектором, а також тач-панель BigTab. На цій панелі встановлено, розроблене спеціально для відвідувачів бібліотеки, програмне забезпечення «Інтерактивна карта міста Львова».
 • У дитячій школі мистецтв облаштовано інтерактивний клас сольфеджіо з дизайнерським ремонтом та інтерактивна дошка з проектором, міді-клавіатура, акустична система та спеціалізоване програмне забезпечення Finale.
 • Зроблено ремонт класу образотворчого мистецтва, закуплено меблі та обладнання для художників, встановлено мультиборд з навчальним програмним забезпеченням MozaBook.
 • У будинку дитячої та юнацької творчості влаштовано шаховий клас. Він обладнаний інтерактивною дошкою, яка надає учням та викладачу широкі можливості: від використання у ролі демонстраційної шахової дошки до перегляду відео-уроків від знаменитих шахістів. Також тут є електронні шахові годинники та шахові столи з розміткою.
 • Туристично-краєзнавчий центр «Княжий» – місце, де навчають юних екскурсоводів львовознавства. Тут встановлено SMART-панель та комп’ютерне обладнання для інтерактивного навчання, перегляду відео та карт.
 • Уже на етапі ремонтних робіт дитячий клуб НАУКОВИЙ науково-технічного спрямування та STEAM SPACE – простір неформальної освіти для всіх охочих з особливим нахилом для вчителів, аби спільно змінити суто теоретичних підхід до викладання на максимально практичний і мультидисциплінарний.

Молодь та спорт:

 • Відновлено простір «Фортеця», створивши там ігровий простір для дітей, зону гри в настільний теніс для молоді, а також вуличний кінотеатр.
 • Створено новий футбольний спортмайданчик у ліцеї імені Івана Пулюя, збудовано адміністративну будівлю з роздягальнями та душовими.

Медицина. Запроваджено електронну реєстратуру в поліклініці №2. Повне покриття мережею всіх кабінетів поліклініки, облаштовано робочі місця сімейних лікарів новим комп’ютерним обладнанням, триває навчання лікарського персоналу та встановлення програмного медичного забезпечення Доктор Елекс.

Інфраструктура та безпека:

 • Прокладено 15 кілометрів оптоволокна по мікрорайону (з них майже 5 км до району), що дозволить забезпечити всі гуманітарні та інфраструктурні об’єкти швидкісним інтернетом.
 • Облаштовано безпечну смугу-дубляж для громадського транспорту з підвищеними платформами, сюди ж переведено тролейбусну лінію та створено зупинку «Нептун».
 • Встановлено нові павільйони громадського транспорту з вільним wi-fi, а в перспективі – інформаційні табло з часом прибуття транспорту.
 • Якісне вуличне освітлення, контрастне освітлення нерегульованих пішохідних переходів, підсвітлення кільцевих розв’язок, що має превентивний безпековий характер.
 • Триває влаштування підвищених пішохідних переходів.
 • Завершено перший етап капітального ремонту дорожнього покриття та супутньої інфраструктури вул. Івана Пулюя – Трускавецька.
 • Триває встановлення систем відеонагляду з метою підвищення рівня безпеки в межах вулиць Симоненка, Кульпарківська, Наукова, Пулюя.
 • Підсвітлення міжбудинкових проходів.
 • Підтримуємо розвиток велоруху: встановлено міні-майстерні для велосипедів.

Благоустрій. Переосмислення підходу до вуличних просторів: благоустрій подвір’їв в будинках, створення громадських просторів мультифункціонального використання з зонуванням для дітей, молоді, матерів, сімей, літніх людей. Виготовлення та встановлення урбаністичних лавок, авторських столів, дизайнерських світильників.

Серед таких просторів – алея Дзиндри (на вул. Пулюя), простір поруч будинку Кульпарківська, 139, простір біля дитячого клубу Науковий, алея Пулюя – Трускавецька та піша алея Трускавецька – Кульпарківська – Володимира Великого, майданчик «Фортеця».

Довідка:

Андрій Володимирович Шевців (виборчий округ № 40)

Народився 12 грудня 1988 року в м. Львів.

Освіта: Вища. У 2013році закінчив Львівський національний університет імені І. Франка за спеціальністю «Менеджмент туристичної індустрії». 2008 р. закінчив ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму.

Професійна діяльність:

З 2014 – Львівська міська рада, апарат виконкому, радник міського голови;

2012-2014 – Львівська міська рада; начальник управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови»;

2010-2012 – Львівська міська рада; апарат виконкому, помічник міського голови;

2008-2009 – ЛВПУ РСтТ, майстер виробничого навчання.

Громадська та політична діяльність:

Член політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Член громадських організацій: ГО «Об’єднання «Самопоміч »; керівник ГО «Львів-безпечне місто»; ГО «Центр Безпеки Міста», ГО «НАУКОВА».

 

Comments are closed.