Місто фінансово підтримає дитячо-юнацькі спортивні школи

Львів надасть фінансову підтримку для проведення спортивних заходів на 2018-2020 роки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям. Таке рішення сьогодні прийняли депутати Львівської міської ради.

Програма підтримки розроблена з метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій спортивного профілю, надання їм матеріально-фінансової підтримки та забезпечення розвитку та популяризації спортивного руху у Львові. Одним із приорітетних напрямків програми є залучення різних верств населення до занять спортом та ведення здорового способу життя.

“Також ця програма передбачає щорічне оголошення конкурсу, згідно з яким учасники зможуть отримати кошти з міського бюджету Львова для проведення спортивно-масових заходів всеукраїнського та міжнародного рівнів”, – зазначив Антон Нікулін, начальник міського управління молоді та спорту.

Визначатимуть громадських організацій та ДЮСШ, яким надаватиметься фінансова підтримка на проведення спортивних заходів, на конкурсній основі за рішенням конкурсної комісії.

Крім цього, на сесії також ухвалили програму “Дитячий тренер” на 2018-2020 роки. Ця програма передбачає конкурс на здобуття одноразової грошової винагороди спортивними тренерами з офіційно визнаних в Україні видів спорту, які працюють із дітьми та молоддю віком до 18 років на території Львова.

Нагадуємо, що у місті активно розвивається кампанія “Здорове місто”, яка постійно сприяє популяризації здорового способу життя серед мешканців. Одним із головних проектів кампанії є “Ярмарок спорту”.

Роксоляна Совицька

Comments are closed.