Місто, в якому хочеться працювати й інвестувати

З 2010-го року у Львові працює швейцарська компанія «Ґлас Трьош». Сімейним бізнес веде уже четверте покоління Трьошів, яке звернуло свою увагу і на місто Лева. Тут переважно виробляють склопакети, використовуючи високоякісне мультифункціональне, енергозберігаюче і сонцезахисне скло.

«Ґлас Трьош» – гарний приклад, коли інвестор обрав Львів. До того ж ефективно використовується промислова площа в Рясному на території колишнього заводу «Електрон».

«Підприємство «Глас Трьош» це по-перше один з світових лідерів по виробництву скла різного виду, це є сучасне виробництво, воно є сертифіковане по всіх вимогах. На сьогодні це підприємство дає 127 робочих місць для міста Львова. І це гарне середнє підприємство, яке так само дає податки до міського бюджету», – розповідає депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч», голова депутатської бюджетної комісії Вікторія Довжик.

Кожне підприємство, яке успішно працює і задоволене послугами, що надає місто для своїх промислових інвесторів, – завтра може розповісти іншим, що можна сюди приходити і можна тут працювати. Адже у Львові добре і комфортно.

Comments are closed.