Молодь, яка змінює Львів

З кожною сходинкою, з кожним коридором та кабінетом Львівської міської ради Андрій Шевців знайомий на відмінно, адже останніх сім років буває тут чи не щодня.

Молодого та енергійного хлопця адміністрація Львівської міської ради помітила на одній з акцій, яку він сам і організував. Тоді Андрій навчався у коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу, як керівник учнівського самоврядування проводив багато різноманітних соціальних проектів.

«Ми мали відповідальність перед громадою міста. Поставили собі цілі, аби реалізовувати екологічні проекти, інфраструктурні, тобто бути активними в місті. Тому що є шкільне самоврядування, яке було дуже активним. Є студенти, а ланка учнівського самоврядування завжди була пасивною. І нам вдалося це змінити», – стверджує Андрій Шевців, керівник Львівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч», кандидат у депутати до Львівської міської ради по 40 округу. 

За підтримки адміністрації міського голови Андрій разом з учнівським самоврядуванням розпочав реалізовувати нові проекти. А згодом хлопцеві запропонували пройти стажування у Львівській міській раді: «Ця програма, як і сьогодні, називалася «Перший кар’єрний крок». Я отримав запрошення постажуватися в адміністрації міського голови. Я тоді якраз закінчив училище і вступив у вищий навчальний заклад і відразу розпочав стажуватись у міській раді Львова.»

Під час стажування Андрій проявив себе як організований, цілеспрямований працівник, спроможний швидко приймати правильні рішення і допомагати тим, хто цього потребує. В результаті хлопець поповнює команду Львівської міської ради і отримує завдання – переформатувати та підвищити рівень роботи тоді ще Центру обслуговування мешканців, а сьогодні – Центру надання адміністративних послуг.  

«Завдання переді мною в тому числі було з колективом людей зробити так, аби мешканці знали максимально про послуги, які надає міська рада, і проконтролювати рівень надання цих послуг. (1:34-2:03) І в 2008 році в цьому приміщенні запрацював зовсім інший центр з наданням послуг з таким самим підходом, як є сьогодні. Тільки сьгодні є краще обладнання, сьогодні вже є робота з державними органами влади. Тоді ми старалися максимально надати послуги від міста, краще надати ці послуги і завданням номер один було служити для людини», – розповідає Андрій Шевців.

В Адміністрації міського голови Андрій пропрацював чотири роки і виконував функцію помічника очільника Львова: «Це є виїзди міського голови, це робота із зверненнями до міського голови, це є реагування на ті чи інші ситуації. Тут двері завжди відкриті. Працюють молоді люди, колеги, які завжди готові допомогти – подати інформацію, вирішити ту чи іншу проблему, яка з’являється.»

Роботи, каже Андрій, не бракувало. Працювати доводилося зранку і до пізньої ночі.

Лише з усмішкою зустрічають Андрія і в управлінні внутрішньої політики. Два роки свого життя як керівник управління він присвятив роботі в напрямку відкритості влади. В команді проводили контроль за виконанням доручень міського голови та наданням львів’янам якісних послуг: «Ініціатива, яку ми ввели навесні в 2014 році, це ми зробили такі листівочки, де ми інформували людей, що у будинку будуть проводити ті чи інші роботи і просимо вас проконтролювати якість виконання робіт. Ми цей проект назвали «Комфортне місто», до речі, у співпраці з «Самопоміччю». І в багатьох випадках ми змінімізували помилки виконробів і підрядних організацій.»

У співпраці з професійними середовищами Львова, а також учнівською та студентською молоддю в управлінні зреалізували чимало проектів: «Почали підняття прапорів на рівні міста – на січовому стрілецтві, на меморіалі українсько-повстанської армії. Ми почали робити марші зі студентами. Ми запровадили виконання Державного гімну в повній версії, це ми зробили разом з футбольними фанатами.»

Вже більше року Андрій очолює львівську міську організацію «Об’єднання «Самопоміч». Після революції гідності була велика необхідність працювати в напрямку безпеки. За ініціативи «Самопомочі» було створено Центр безпеки міста, в рамках якого вночі працюють громадські патрулі. Паралельно з цим проводили культурно-освітню роботу, пропагували здоровий спосіб життя. І, найголовніше, допомагали львів’янам у вирішенні їхніх питань.

шевців

«Сьогодні команда Об’єднання є дуже молодою. Ми у 2014 році провели виборчу кампанію до Верховної ради України. Я вважаю, вона була успішною. І тут не було політтехнологів, якихось людей з великими знаннями. Молоднеча енергія. Хто працював тут трохи довше – допомогав стабілізувати якісь процеси. Багато людей долучається», – розповідає Андрій. 

Андрій хоче бути ще більш корисним для громади Львова. Тому і вирішив балотуватися у депутати до Львівської міської ради. Разом із командою «Самопомочі» та чинним міським головою хоче реалізовувати програму розвитку міста «Львів 2020». Впевнений, що в згуртованій праці команди однодумців Львів стане ще більш розвиненим та комфортним в усіх аспектах його життєдіяльності: «Якщо ми сказали, що буде оновлення громадського транспорту, нам потрібно це зробити. Якщо ми сказали, що міський сервіс буде вищого рівня, то це так і буде. Якщо говоримо про відкриту владу, вона стане ще більш відкритою з простішими процесами. Звичайно, що я не є фахівцем в кожній з галузей, але є колеги, з якими потрібно працювати. В мене це добре виходить.»

 

 

Comments are closed.