Розпочинає роботу молодіжний штаб “Об’єднання “Самопоміч”

 

Години роботи молодіжного штабу: з 12:00 по 18:00 (будні);

Локація: м. Львів, вул. Гнатюка, 6, готель “Джем”;

Деталі на сайті: www.5nyza.lviv.ua або за тел.: (067) 653 37 67.

Молодіжна організація “Об’єднання “Самопоміч” – це креативна та ініціативна платформа для реалізації ідей та молодіжних проектів:

 • Адаптаційні екскурсії для молоді 
  Екскурсії для студентів першого курсу університетів, технікумів та ліцеїв. Крім цього, на початку нового навчального року, виходить актуальний та оновлений Довідник студента – «Вмикайся». Редакторський колектив «Об’єднання «Самопоміч» зібрав для студентів  львівських вишів всю інформацію про інфраструктуру  університету, міський транспорт, медицину та дозвілля у Львові. Активну участь при розробці довідника взяли самі студенти. Тому його наповнення стало актуальним та цікавим.
 • Ні освіті для освіти 
  Проект «Ні освіті для освіти» – це серія тренінгів психологічного спрямування для учнів навчальних закладів. У форматі тренінгу учасники краще пізнають себе, свої можливості, проходять анкетування. Це допомагає дітям обрати в майбутньому той фах, в якому вони успішно розвиватимуться та отримуватимуть від цього задоволення.
 • Молодіжна газета «П’ятниця» 
  «П’ятниця» – газета активної молоді. Ми такі ж як і ти – молоді та натхненні. Пишемо про те, що нас цікавить, дивує, мотивує, вражає! Хочеш бути в курсі життєво-необхідних лайфхаків? Любиш читати про захоплюючі мандрівки? Цінуєш авторитетні думки? Тоді пиши, читай, долучайся!
  Сайт: www.5nyza.lviv.ua
 • Окрема локація для лекцій у рамках міського проекту «Інноваційна весна» 
  У рамках форуму організували лекцію-розмову «Інноваційні жінки: нестандартний підхід до бізнесу». Успішні леді поділилися історіями своїх справ, власних проектів, котрим вони дали життя. Досвідом з аудиторією обмінювалися Христина Педь та Оксана Щур. Вони впевнені, що сучасна жінка – не лише берегиня домашнього вогнища. Нині це – самодостатня, цілеспрямована та наполеглива особистість, яка щодня прагне вдосконалюватися та втілювати ідеї в реальність.

Comments are closed.