Молодіжна організація

 

Креативна та ініціативна платформа для реалізації ідей та молодіжних проектів

«Це найкращий старт твого майбутнього успіху. Адже з нами ти матимеш прекрасну можливість отримати цінний досвід і нові знання. Зроби власний внесок у розвиток міста!» – Юлія Сапацінська, координатор проекту.

«Ми залюбки працюватимемо з тим, хто має хороші аналітичні здібності та добре комунікує з людьми. Нам важлива співпраця з тими, хто буде розвиватися в молодому, динамічному колективі, а також прагне до професійного росту і всебічного розвитку!» – Назар Онисько, консультант проекту.

 • Адаптаційні екскурсії для молоді 
  Екскурсії для студентів першого курсу університетів, технікумів та ліцеїв. Крім цього, щороку на початку нового навчального року, виходить актуальний та оновлений Довідник студента – «Вмикайся». Редакторський колектив «Об’єднання «Самопоміч» зібрав для студентів  львівських вишів всю інформацію про інфраструктуру  університету, міський транспорт, медицину та дозвілля у Львові. Активну участь при розробці довідника взяли самі студенти. Тому його наповнення стало актуальним та цікавим.
 • Ні освіті для освіти 
  Проект «Ні освіті для освіти» – це серія тренінгів психологічного спрямування для учнів навчальних закладів. У форматі тренінгу учасники краще пізнають себе, свої можливості, проходять анкетування. Це допомагає дітям обрати в майбутньому той фах, в якому вони успішно розвиватимуться та отримуватимуть від цього задоволення.
 • Молодіжна газета «П’ятниця» 
  «П’ятниця» – газета активної молоді. Ми такі ж як і ти – молоді та натхненні. Пишемо про те, що нас цікавить, дивує, мотивує, вражає! Хочеш бути в курсі життєво-необхідних лайфхаків? Любиш читати про захоплюючі мандрівки? Цінуєш авторитетні думки? Тоді пиши, читай, долучайся!
  Сайт: www.5nyza.lviv.ua
 • Окрема локація для лекцій у рамках міського проекту «Інноваційна весна» 
  У рамках форуму організували лекцію-розмову «Інноваційні жінки: нестандартний підхід до бізнесу». Успішні леді поділилися історіями своїх справ, власних проектів, котрим вони дали життя. Досвідом з аудиторією обмінювалися Христина Педь та Оксана Щур. Вони впевнені, що сучасна жінка – не лише берегиня домашнього вогнища. Нині це – самодостатня, цілеспрямована та наполеглива особистість, яка щодня прагне вдосконалюватися та втілювати ідеї в реальність.

Контакти:
Приходь до нас за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7
телефонуй: (067) 320-08-28
долучайся: www.facebook.com/Samopomich.Youthwing.Lviv/
пиши: ols.youthlviv@gmail.com

Comments are closed.