Можливо, Ваш малюк природжений палеонтолог?

Безымянный

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Актором театру? Лікарем? Відкривачем забутих цивілізацій? Та чи була у вас можливість спробувати себе у цих ролях? У ваших дітей така можливість є! 24 травня у парку Івана Франка відбудеться профорієнтаційний дитячий фестиваль «Місто професій».

На заході буде представлено близько двохсот різноманітних професій від більш ніж 80 підприємців та організацій. Окрім тих, що вже стали звичними – журналіст, поліцейський чи будівельник – будуть такі, яких у наш час зустрічаються нечасто.

Дизайн без назви (23)«Особливістю професії палеонтолога є вивчення світу, який вже зник. За знайденими рештками ми можемо відтворити тварин, які існували у минулому. Найбільш цікавим є дослідження динозаврів. На акції діти матимуть нагоду відчути себе дослідниками цих тварин. Для цього ми облаштуємо пісочницю, у якій заховаємо скам’янілі кістки. Діти відчуватимуть себе, як на справжніх розкопках», – розповів Олександр Жук, керівник креацентру «Планета Земля».

19141965_1479307258795916_1978611392_n (1)

 

Дизайн без назви (5)

«Лимарство – давнє українське ремесло виробництва аксесуарів з шкіри. Колись без речей, які ми виготовляємо, не обходився жоден вершник. Сьогодні така професія забута, адже всі шиють аксесуари на станках. Але ми використовуємо лише ручну роботу, як і чотири століття назад. Віримо, що так наші вироби стають унікальними та неповторними. Діти ж матимуть змогу спробувати власноруч зшити брелок, який стане їм сувеніром», – розповіла Діана Гордієнко, дизайнер лимарської майстерні «HorDi».

 

«Оскільки діти найчастіше спілкуються емоціями, їм надзвичайно цікавою є професія міма. Мім може жестами, пластикою і гротеском зобразити будь-що. У нього немає жодних обмежень, оскільки те, чого він не має – він може зобразити. Після зустрічі з мімами спогади та враження залишатимуться у серці ще надовго», – розказала Надія, керівник арт-студії «Party na Hati».

IMG_0155

 

 

Якщо Ваша професія теж неординарна і Ви хочете навчити її діток, читайте про можливості та перспективи «Міста професій» для підприємців.

Завжди актуальна інформація на facebook сторінці події.

Comments are closed.