Мистецький центр чи МАФ із алкоголем?

 

«Супутник» – єдиний культурно-мистецький центр у сорока тисячному районі Левандівка. Враховуючи децентралізаційну політику Львова щодо культури, «Супутник» є незамінною локацією для проведення різноманітних фестивалів та святкувань. Та на території центру розмістили МАФ, що перешкоджає реалізації запланованого ремонту і створює перепони проведенню масштабного фестивалю Параджанова. До того ж, за свідченнями мешканців, у МАФі, попри заборону, цілодобово продають алкоголь.

«Супутник» став осередком культурного дозвілля на Левандівці. На базі цього культурно-мистецького центру, завдяки надактивній позиції її керівника Олександра Агашкова, зараз діє театральна студія, хореографічна студія, вокальна студія. Спільно з Управлінням культури Львівської міської ради другий рік поспіль організовуємо міжнародний фестиваль Параджанова. Також у «Супутнику» та прилеглому до нього парку проводитимуть святкування Дня незалежності України та проведуть інші заходи. Центр та парк будуть лицем фестивалю Параджанова і цілої Левандівки.

Ми виносимо це питання на наступній сесії Львівської міської ради. Вже підготовлено проект ухвали, щоб виключити з перспективної схеми МАФи цього підприємця, через які наш культурно-мистецький центр перебуває під загрозою», – розповіла Юлія Хомчин, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч». 

За словами Андрія Москаленка, заступника міського голови Львова з питань розвитку, такий крок з боку міської влади напрацьований після багатьох зустрічей та обговорень. На останні три зустрічі цей підприємець не з’явився. Його відсутність сприйняли як факт ігнорування будь-яких варіантів вирішення ситуації (зокрема, можливого виділення йому іншого місця для розташування споруди).

 

 

Comments are closed.