На освітньому тренінгу вчителям та дітям розкажуть, як жити без пластику

Львів’яни потрохи змінюють свою культуру споживання, водночас зменшуючи кількість вироблення сміття. Приємно бачити в супермаркетах покупців з екоторбинками або людей на вулицях, які сортують відходи по спеціальних контейнерах. 9 грудня у конференц-залі готелю «Жорж» відбудеться тренінг-хакатон – «No plastickids». Зі словами «Пропрацюй нову ідею!» звернулися до освітян Львова Міжнародний Благодійний Фонд «Коровай» спільно з Львівською міською радою.  Проект спрямований на розробку методичних рекомендацій та уроків на тему «Життя без пластику» для педагогів молодшої школи, а також для вчителів біології, екології та природознавства.

«Хакатон – це найзручніший сучасний тип заходу, під час якого команди вирішують певну проблему в обмежений період часу, – розповідає Христина Келеман, менеджер освітніх програм, – У кінці хакатону кожна з команд представляє свій результат перед журі. Переможці отримають винагороди та необхідну підтримку під час доопрацювання та запуску свого проекту. Власне кажучи, це можливість повного занурення у сферу, яка вас цікавить, і  впливу на неї, створивши конкретне рішення і представивши його світу. Ми запросили провідних спікерів, які поділяться найактуальнішими знаннями. Серед них Діана Попфалуші – співкоординаторка Zero waste Lviv, Назар Цюк – засновник Міжнародного Благодійного Фонду «Коровай» та координатор освітньої платформи «Відкривай Україну» у Львівскій області, Марія Мех – педагог з креативним підходом до вивчення екології (школа «Надія») та інші.

«Ми запрошуємо усіх, хто хоче рости і розвиватися. У сучасній освіті – це дуже важливо! Вчителі матимуть унікальну можливість взяти участь у безкоштовному тренінгу, де разом із менторами працюватимуть з методичними розробками на тему «Життя без пластику». Тренінг стане у нагоді і всім тим, хто вважає українську систему освіти недосконалою і готовий вплинути на її зміни. А також тим, хто хоче отримати нові знання, завести цікаві знайомства і просто весело та продуктивно провести час. Головна ідея хакатону – об’єднати людей навколо ідей і одразу втілити їх у життя. Попередня реєстрація на нашій сторінці у Facebook – No plastic, kids and korovai.org», – доповнює Оксана Рубай, депутат Львівської міськради від фракції «Об’єднання «Самопоміч».

 

Марта Більська і Ольга Коваль

 

Comments are closed.