На відкриття дитячого майданчика завітав Рональд МакДональд

Новий дитячий майданчик на перехресті вулиць Сахарова-Богуна рясніє дітворою. Кожен хоче випробувати новенькі атракції. А ще зовсім недавно тут було все по-іншому – кілька старих заржавілих гойдалок і гірка – спадок із радянських часів. У пошуках розваг для своєї малечі батькам доводилося мандрувати районом.

«Гуляли там біля стадіону, – розповідає Олександр, місцевий мешканець. – Там тоже є качельки, але вони вже в гіршому стані. Тут подобається, гарно дуже.»

Ініціатива облаштувати новий дитячий майданчик на місці старого  виникла в «Об’єднанні «Самопоміч». У рамках кампанії «З нами місто розквітає» спільно з Франківською районною адміністрацією встановили нові атракціони для дітей і облаштували благоустрій.

«По тих межах, де люди протоптали собі стежки, ми поклали тротуарну плитку, – зазначив Руслан Кандибор, голова Франківської районної адміністрації. – Встановили качельки, лавочки, пісочницю. Тобто обладнали його заново. Зробили освітлення. Тут є проблема, що в нічний час на місці збираються люди сумнівної поведінки. Але я переговорив з начальником райвідділу, щоб він сюди скеровував патрулі. І надіємось, що тут буде повноцінний дитячий майданчик, а не якесь збіговисько безхатченків.»

+IMG_9817

До відновлення дитячого майданчика долучилася і компанія «МакДональдз». Поки діти веселилися – спільними зусиллями висаджували дерева та кущі, фарбували загорожу, а також малювали на прилеглій стіні веселі картинки – працівники «МакДональдза», представники «Самопомочі» та просто активні небайдужі люди.

«Програма нам дуже сподобалася, – поділився Юрій Кос, керівник мережі ресторанів «МакДональдз» у Львові. – Працівники в захваті, захотіли самі допомогти. Ми придбали будівельні матеріали. Зараз попробуємо відновити все це своїми силами. Також насадити нові зелені насадження. І завдяки цьому зробити цей майданчик більш привабливим.»

Активність дорослих підхопили і діти. «Можна тут зробити асфальт і розмалювати його. А ще якісь дерева посадити», – розмірковує Софійка, маленька відвідувачка майданчика.

«Ми запросили сюди дітей, які потребують додаткової нашої уваги та опіки, -розповів Андрій Шевців, керівник Львівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч». – Це є діти учасників антитерористичної операції, це є діти, які потребують додаткової батьківської уваги. Приїхав всесвітньовідомий клоун Рональд МакДональд, який їх забавляє, звеселяє і разом з ними тут на майданчику проводить час.»

  

Comments are closed.