На вулиці дощ – зі стелі капає

IMG_1158

Старовинні будинки в центрі міста все частіше потребують ремонту: то дерев’яні сходи скриплять, то дах під час дощу протікає. Мешканцям будинків на вулиці Тиктора, 10 та Михальчука, 5 ці проблеми знайомі віддавна. Щоб нарешті вирішити їх, вони звернулися в «Об’єднання «Самопоміч».

Два будинки в центрі Львова, який належить до Світової спадщини ЮНЕСКО, розташовані на різних вулицях, проте мають спільне горище та покрівлю, яка під час дощів протікає. Відтак жителі останнього, третього поверху змушені страждати від сирості в квартирах і мокрих плям на стелі. Від вологи по зовнішній стіні будинку пішла тріщина.

«Як тільки дощ, я йду на горище і дивлюся, куди ще підставити відро,  – скаржиться мешканка будинку. – Вода так тече по стелі, що я не знаю, що маю робити. Тут внизу моя кухня, і все протікає. Тільки-но зробила побілку – і знову все мокро».

Щоб допомогти мешканцям вирішити проблему, до них завітали Любов Давидович, керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч», та Любов Ганець, головний інженер ЛКП «Айсберг», яке обслуговує ці будинки. В результаті виїзду інженер з присутніми оглянула піддашшя та виявила, що покрівля справді потребує ремонту.

IMG_1180

ЛКП «Айсберг» зобов’язалося полатати дах та виконати підтримуючі роботи. Стосовно капітального ремонту покрівлі жителі разом з активістами «Самопомочі» звертатимуться в Галицьку районну адміністрацію.

Також мешканців не задовольняють внутрішні балкони, які відремонтувало ЛКП замість старого на 2 та 3 поверхах, бо на них збирається вода. «Зірвали австрійський балкон, залили бетоном, але не доробили, – запевняють мешканці. – Дах  тече, вода збирається в ямках на балконі та затікає в квартиру. Потрібно вирівняти так, щоб вода не стояла». Як запевнила Любов Ганець, головний інженер ЛКП «Айсберг», балкони мешканцям нарешті дороблять.

«Ми взяли цю проблему під свій контроль, – розповідає Любов Давидович, керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч». – Надалі будемо спілкуватимемося з районною адміністрацією та ЛКП «Айсберг», щоб разом з мешканцями вирішити їхню проблему».

Ми вдячні містянам за їхню громадянську активність та небайдужість до проблем міста. Разом працюватимемо над тим, що Львів завжди був містом, у якому хочеться жити.

Comments are closed.