На вулиці Гашека створять сучасний громадський простір

Благоустрій – це комфорт мешканців. Це відновлені подвір’я, створені громадські простори, парки-сквери, смітники, лавочки тощо. У Львові активно облаштовують якісні громадські простори у всіх районах. Ці роботи почали ще три роки тому і активно тривають досі.

Зовсім скоро новий громадський простір з’явиться на вулиці Гашека, що у Сихівському районі Львова. Ініціатором виступила депутат міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Любов Давидович, якій довелося не один стрес пережити, аби розпочався благоустрій району.

«Два з половиною мільйони гривень на заміну інженерних мереж і майже шість мільйонів на облаштування громадського простору «Бульвар Гашека» виділені в міському бюджеті на цей рік, – розповідає Любов Давидович. – Сподіваємось, мешканцям сподобається новий вигляд цієї території».

Тут облаштують геопагорби для дітей, встановлять вуличні меблі, тенісний стіл, змінять мощення алеї, а також встановлять 22 лавки, вуличне освітлення, антипаркувальні стовпці, проведуть озеленення.

Однак благоустрій почнеться з заміни комунікацій, і ці роботи вже ведуться. «Львівводоканал» привіз труби і замінює старі інженерні мережі. Коли це буде зроблено, можна братися і за облаштування самого бульвару.

ЛКП «Інститут просторового розвитку» зазначає, що загальна площа благоустрою становить 0,8 га. Уже пройшов тендер на визначення виконавця робіт. Його виграло товариство з обмеженою відповідальністю “Трансбудторг”, яке висунуло найвигіднішу пропозицію.

Фото zaxid.net

Нагадаємо, ремонти дворів з облаштуванням спеціальних зон (зелена зона, зона дозвілля, паркувальні місця), створення нових громадських просторів, максимальне озеленення міста (висадка мінімум 500 нових дерев щороку), реконструкція площі біля Оперного театру та інших площ у районах міста, облаштування комфортних зупинок громадського транспорту, адаптація міста для людей з особливими потребами, реалізація програми захисту тварин – серед пріоритетів стратегії розвитку Львова 2020. Ці кроки допоможуть створити місто, в якому хочеться жити. А Об’єднання «Самопоміч» закликає мешканців міста долучатися до творення громадських просторів навколо себе. Подавайте свої ідеї на громадський бюджет міста, долучайтеся до зміни середовища у напрямку комфортного міста. Наші ж представники на усіх рівнях підтримають Ваші ідеї.

Comments are closed.