На захисті місцевого товаровиробника

Підприємства, які забезпечують країну та місто устаткуванням для  медичних та шкільних закладів, займаються виробництвом обладнання для військово-промислового комплексу, чи то з необачності, чи свідомо обмежують в діяльності. Для підтримки місцевого товаровиробника депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч», голова комісії фінансів та планування бюджету  Вікторія Довжик вкотре підняла питання захисту львівських підприємств.

Протягом останніх 2-3 років, до Львівської міської ради неодноразово зверталися керівники підприємств з приводу того, що житлова забудова з вулиці Джорджа Вашингтона поступово наближається до їхніх територій. Хаотична забудова Львова часто порушує законодавство і продовжує турбувати не лише мешканців, а й місцевий бізнес, що забезпечує львів’ян робочими місцями, а бюджет міста – податками.

Установи, що виробляють дуже важливе устаткування і обладнання, мають замовлення від Міністерства оборони України, планують розширювати свою діяльність. Для цього навіть взяли кредит. Власне мова йде про три підприємства – ТзОВ «Компанія ВЕЕМ Металавтопром», ТзОВ «Будівельник» та ПП «Перонь». Але виявилося, що план зонування Сихівського району унеможливив діяльність цих підприємств в майбутньому. Такий план створюють для раціонального  використання  території  міста  в  ринкових  умовах  з обов’язковим  узгодженням  інтересів громади міста та підприємців. Поблизу підприємств розбудовують житловий комплекс. Згідно з санітарними нормами, поруч багатоквартирних будинків діяльність підприємств буде неможлива.

«Хочу наголосити, що керівники підприємств неодноразово зверталися в міську раду. Це діючі львівські підприємства. Вони працюють і планують працювати й надалі. При цьому їхніх звернень не було враховано, і на сьогодні ми маємо такий план зонування.

Звертаюся з проханням внести зміни до плану зонування території Сихівського району, бо було порушено основний принцип – при підготовці містобудівної документації мають враховуватися території діючих промислових підприємств та їх санітарно-захисні зони», – зазначила Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» у зверненні на пленарному засіданні міськради.

IMG_0634
IMG_0627
IMG_0639

 

 

Comments are closed.