Напад на журналістку: екс-очільник підприємства-банкрута «вирішує питання» силою та образами

gget

Екс-керівник Львівського керамічного заводу Оксана Бек накинулася на журналістку  «Самопоміч. Пульс міста». В результаті сутички пошкоджено мікрофон та завдано моральної шкоди учасникам інциденту.

17 травня журналісти програми «Самопоміч. Пульс міста» виїхали на місце зйомки незаконного розміщення реклами на одній із будівель колишнього кераміччного заводу, за участю депутата Львівської міської ради Вікторії Довжик.

На виході з території заводу екс-очільник підприємства-банкруту Оксана Бек разом з невідомими чоловіками зустріла знімальну групу та чинила тиск на депутата. Побачивши в руках журналістки мікрофон, Оксана Бек накинулась та грубо вирвала прилад з рук, викинувши у собачу будку.

«На території заводу здійснюють господарську діяльність декілька підприємців. Вони сплачують орендну плату керівництву Керамзаводу. При цьому фактичні розпорядники цього майна не платять за землю. Місто недоотримує за використання 9 га землі, а це не менше півмільйона гривень щороку. Також Оксана Бек не дає згоди на переукладання договорів з “Львівобленерго” мешканцям гуртожитку на вул. Низинній, 17 та 19 , чим перешкоджає їм в модернізації системи електропостачання. Як наслідок мешканці змушені сплачувати за електроенергію в декілька разів більші рахунки», – розповідає Вікторія Довжик, голова бюджетної комісії Львівської міської ради, депутат від «Об’єднання «Самопоміч».

Жінка вже не вперше проявляє зневажливе ставлення до журналістів. Нещодавно вона обізвала журналістів «Об’єднання «Самопомочі» «псами».

На місце конфлікту прибули поліцейські. За фактом умисного пошкодження майна складено заяву, Оксані Бек загрожує кримінальна відповідальність.

Більше інформації буде згодом. Слідкуйте за новинами «Об’єднання «Самопоміч».

Довідка

Львівський керамічний завод – підприємство-банкрут, а отже не має права займатися підприємницькою діяльністю. Попри цю заборону, на його території функціонує незаконний паркінг, що не сплачує податки до бюджету міста, та кілька інших підприємств.

«Об’єднання «Самопоміч» з квітня минулого року тримає цю справу на контролі, відстоюватиме законність поводження з власністю міста та гідного ставлення до колишній працівників підприємства. 

Comments are closed.