Наступного року для потреб Львівщини закуплять нові карети «швидкої»

У проекті бюджету Львівської області на 2019 рік передбачили 22 мільйони гривень на закупівлю автомобілів екстреної медичної допомоги. Відповідну ініціативу висунув депутат Львівської обласної ради з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Огоновський.

Депутат неодноразово звертався з пропозицією купити щонайменше 10 карет «швидкої» типу В, яка разом з устаткуванням коштує орієнтовно 2 мільйони гривень. Таким чином, у разі проведення успішної закупівлі в системі Prozorro, Львівська область отримає для своїх потреб орієнтовно 11 карет швидкої медичної допомоги.

«Об’єднання «Самопоміч» вже чотири роки поспіль відстоює в обласній раді питання закупівлі карети «швидкої». Це важливо не лише нашій фракції, а й мешканцям усієї області. 15 карети – за весь цей час, це маленьке досягнення. Мені особисто дуже приємно, що вже не потрібно оббивати пороги комісій та переконувати депутатів в тому, що закупівля карет це важливо. 10 машин наступного року і ми рухаємось далі. Сподіваюсь у найближчі роки ми повністю перекриємо дефіцит у машинах швидкої допомоги», – заявив Юрій Огоновський.

Тепер відповідну ініціативу повинні підтримати депутати, які зберуться у вівторок, 11 грудня, на позачергову сесію Львівської обласної ради. Основними питаннями сесії стане прийняття бюджету області на наступний рік та проголошення 2019 року роком Степана Бандери.

Зазначимо, що ситуація з забезпеченням каретами швидкої допомоги є незадовільною. Мешканці області нарікають на несвоєчасне прибуття бригад невідкладної медичної допомоги, що подекуди, на жаль, коштує людям життя. Значний відсоток нарікань стосується, також, оснащення карет швидкої – обладнання є застарілим та потребує негайної заміни.

Comments are closed.