Не електронна Львівщина: область з нульовим показником розвитку електронного врядування

Виконання програми «Електронна Львівщина» фактично відсутнє – такий висновок зробили депутати під час слухання виконання обласних програм департаментами ЛОДА.

31 травня сесія Львівської обласної ради підтримала програму з впровадження електронних технологій. А це створення електронної черги в дитячі садки, електронної картки пацієнта в медичних закладах і впровадження електронного документообігу в установах. Лише 27 липня, через 2 місяці після голосування (!), голова ЛОДА підписав розпорядження про виконання програми.

«Ця програма передбачає електронну чергу в садочках, і її, напевно, очікують батьки тих дітей, які би хотіли прозорої системи прийняття малюків у садочки. Але нічого притомного ми сьогодні про її впровадження не почули. Є ніби виконавець – один з львівських вишів, будуть ніби то проведені тендерні процедури, але терміни невідомі. Друга важлива річ – електронна картка пацієнта. В нашій медицині і так все погано, тому могли б зробити хоча б один крок, для покращення сервісу. Цього теж немає», – коментує перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин.

До слова, з 15 серпня Кабінет Міністрів перейшов на електронний обіг документів. Депутати наголошували, що на обласному рівні це мало б відбутися синхронно з Києвом. Але зрушень поки що не помітно.

«Фракція «Самопоміч» буде наполягати, щоб виконання програми «Електронна Львівщина» заслухали на найближчій сесії обласної ради. Ми повинні зрозуміти, хто гальмує процеси, а хто недопрацьовує», – резюмує Парасковія Дворянин.

Comments are closed.