Незабаром безкоштовна юридична допомога стане доступною у Винниках!

Комунальні і соціальні питання, юридичні консультації, довідкова інформація стосовно комунальних установ та відповідальних за певні сфери чиновники – львів’ян цікавлять найрізноманітніші питання. Мабуть, кожен у місті знає, що  у разі виникнення будь-яких комунальних проблем потрібно телефонувати за номером гарячої лінії «Об’єднання «Самопоміч» (032) 297-1000.

Впродовж минулого тижня до «Об’єднання «Самопоміч» звернулося 580 мешканців! Сьогодні отримати безкоштовну правову допомогу від «Об’єднання «Самопоміч» можна у трьох місцях – на площі Міцкевича 6/7, на фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді та на Сихові. Крім цього, незабаром відкриється осередок у Винниках, про що детальніше повідомимо згодом.

ФБ звіт за тиджень-02

Ось уже 2 роки працівники «Юридичної служби» «Об’єднання «Самопоміч» розповідають школярам про права дитини.  Кожного тижня у школах Львова проводяться тренінги для учнів 5-10 класів, на яких юристи розповідають про права та обов’язки дітей, їхню відповідальність за свої вчинки.

«Ми розповідаємо школярам про їхні права та обов’язки, відповідальність, яку вони несуть за свої вчинки. Також розказуємо цікаві приклади, показуємо важливу статистику, словом, наштовхуємо дітей думати. Під час уроків показуємо фільм, презентацію і роздаємо корисну поліграфію», – розповідає юрист Ілля.

Зі своїми ідеями та пропозиціями щодо лекцій для дітей звертайтеся за телефоном (032) 297-57-37!

Щоб отримати консультацію, звертайтеся за телефоном гарячої лінії «Об’єднання «Самопоміч»: (032) 297-1000 або за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича 6/7 (5 поверх); просп. Червоної калини, 64; пл. Ринок, 1, 220 каб.

Comments are closed.