Незаконна парковка під заводським парканом збанкрутілого підприємства

1068992

Вже понад рік наша програма відстежує сумнівні схеми заробітку на руїнах збанкрутілого підприємства.  Ось спільно з депутатом «Об’єднання Самопоміч» Вікторією Довжик викриваємо діяльність незаконної парковки під заводським парканом.

Згодом оприлюднюємо схему «прихватизації» дитсадка. Законність переходу заводської нерухомості у приватні руки з’ясовує прокуратура.

Тепер стаємо на захист прав мешканців гуртожитків. Їх будинки на баланс міста перейшли ще шість років тому. Майже усі квартири приватизовано людьми, а керівництво керамічного і дотепер ніби на порозі.

Через протистояння з колишнім керівництвом мешканці стали заручниками – несправедливих комунальних платіжок. На багатоповерхівку один лічильник – скільки електроенергії спожив не важливо –  плати залежно від площі помешкання, пояснюють люди. Та ще й належними пільгами користуватися не можуть.

 

У присутності міських депутатів та ЗМІ люди просять колишнього керівника підприємства піти на зустріч – не блокувати встановлення індивідуальних лічильників. Втім, Бек Оксана – проти!

Допомогти мешканцям відстояти права взялися і представники «Об’єднання «Самопоміч» – якщо не вдається мирно – готові боротися за людей у суді.

Comments are closed.