Незаконні рубки лісів потрібно зупинити, – Іван Собко

Фракція «Об‘єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді вимагає заборонити рубку лісу в межах проектованого національного природного парку «Королівські Бескиди».

Як повідомив під час пленарного засідання сесії Львівської облради депутат фракції «Об‘єднання «Самопоміч» Іван Собко, область повинна забезпечити належну охорону для лісів на території двох лісництв в області, які мають відійти у підпорядкування національного природного парку «Королівські Бескиди».

«Ми маємо покласти край масовим незаконним рубкам! Не тільки громадськість, яка їздить і показує ті трактори і лісовози. Існує кругова порука на усіх рівнях служб, які б насправді мали допомагати ловити тих злочинців. На наступній сесії ми розглядатимемо питання про заборону рубок на території двох лісництв. Є бажання, щоб ці території відійшли у підпорядкування Національного парку. Для того щоб зупинити те невігластво, яке відбувається потрібна охорона цього лісу. «Галсільліс» не може її здійснити – як крали, так і крадуть! Можемо напрацювати позицію, щоб за кошти обласного і районного бюджету ми найняли незалежну охоронну фірму, щоб охороняла ці лісництва, які відійдуть у Нацпарк. Якщо, колеги, ми цього не зробимо, то там будуть лисі гори, пеньки і ожина. Робімо висновки, колеги!», – зазначив Іван Собко, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді».

Зокрема, фракція «Об‘єднання «Самопоміч» вимагає:

  • заборонити ОКС ЛГП «Галсільліс» вирубку дерев на території Старосамбірського та Дністрянського лісництв, в межах яких мають створити НПП «Королівські Бескиди».
  • «Галсільліс» повинен організувати та забезпечити належну охорону цих лісових масивів.
  • Львівська обласна рада повинна звернутись до ГУ Нацполіції та до Державної екологічної інспекції з метою посилення котролю та запобіганню фактів незаконної рубки дерев на території Старосамбірського ДЛГП ЛГП «Галсільліс».

Comments are closed.