Нові тарифи за проїзд: пільги та інші тонкощі

Починаючи з 1 лютого 2019 року у місті підняли тариф на проїзд у автобусах та маршрутках. Тепер вартість становить 7 грн. Однак, варто зауважити, що міська рада домовилась з приватними перевізниками про пільги деяким верствам населення.

Нові тарифи за проїзд у маршрутках

Відповідно до рішення №62 «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті» від 25 січня 2019 року, встановлено тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у «звичайному режимі», режимі «експрес» та «маршрутне таксі», у розмірі 7 грн за 1 поїздку.

Кому нададуть пільги?

Окрім цього, тоді ж прийняли рішення №61 «Про забезпечення безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю III групи у міському транспорті м. Львова». Відповідно до цього Виконавчий комітет вирішив встановити у міському транспорті м. Львова безкоштовний проїзд для:

  1. Пенсіонерів за віком.
  2. Осіб з інвалідністю III групи.

Отже, у міській раді вдалось досягти компромісу з приватними львівськими перевізниками, захистивши права та законні інтереси пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю III групи, встановивши для них безкоштовний проїзд у міському транспорті м. Львова.

Ольга Туркот і Тарас Мазурок

Comments are closed.