Нові велодоріжки у Львові

До центру на велосипеді за 10 хвилин. З реалізацією проекту «Трамвай на Сихів» сихівчани зможуть з комфортом пересуватися і на двоколісному транспорті. Цього тижня завершили реконструкцію частини великої веломагістралі на  вулицях Снопківській та Волоській.

Вулиця Снопківська вже майже готова до експлуатації. Тепер це зона заспокоєного руху, тут повністю замінили дорожнє покриття, облаштували пішохідну доріжку і запровадили односторонній рух автотранспорту.

«Ми знайшли дуже якісне розв’язання велосипедної доріжки: вона йде назустріч руху. Також є достатньо якісно зроблений місток безпеки, ще один плануємо встановити. Тобто ми робимо так само, як в усіх нормальних розвинутих країнах», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова. 

На вулиці Волоській облаштували тротуари та двосторонню велодоріжку і захистили їх від атомобілів, які раніше хаотично паркувалися на цьому місці. Як розповіла Ірина Іванчина, голова Галицької райадміністрації, на ремонт по вулиці Волоській витрачено 960 тисяч гривень. В таку саму обійшлося облаштування тротуарів і велодоріжки і переасфальтування дороги. Загальна площа робіт становить 2356 метрів квадратних. Стільки ж витратили і на реконструкцію вулиці Снопківської. Щоправда, на ремонт хідників коштів не вистачило, тож роботи планують продовжити вже у наступному році.

велод

 

«Об’єднання «Самопоміч» розвиває концепцію міста, в якому хочеться жити. Яке це місто? Воно повинно бути, перш за все, комфортним, зі зручними транспортними зв’язками. Я займаюся власне розвитком системи веломережі в місті і стійкими транспортними системами. Тут на Снопківській і Волоській реалізований гарний проект велодоріжок і вулиці заспокоєного руху», – розповів Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури.

Ця розв’язка стане частиною великої сихівської веломагістралі. Загалом у Львові вже до кінця року планують збудувати 60 км велодоріжок, а до 2020 року завершити комплексну мережу велодоріжок в усьому місті.

 

Comments are closed.