Новий і цікавий напрямок роботи Ольги Посипанко

Зміни, які ми не помічаємо, про які навіть не здогадуємось, впливають на життя міста. На останньому в цьому році пленарному засіданні була затверджена ухвала про  зміни в ключових комісіях – «Виключити зі складу постійної комісії з питань комунальної власності та включити до складу постійної комісії фінансів та планування бюджету Юрія Мельника». Натомість – «Включити до складу постійної комісії з питань комунальної власності як голову цієї комісії Ольгу Посипанко». Для чого шахові ходи наприкінці року? Відповідає депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Посипанко:

Зміни найбільш доцільно робити саме зараз – наприкінці року, адже ми приймаємо бюджет на наступний рік, формуємо пріоритетні напрямки використання коштів, визначаємо найбільш значимі речі, які повинні реалізуватись в місті у наступному році, при цьому затверджуються планові показники наповнення бюджету. Ініціатива провести ротацію на зламі року запропонував Юрій Мельник, голова фракції. До того ж у січні маємо міжсесійний період та можливість глибше вивчити  новий напрямок роботи. Коли працюєш у комісії, важливо добре знати нормативно-правову базу та розуміти специфіку і систему. А для голови комісії – це визначальні речі. Маю трішки часу для підготовки.

Олю, як прореагували депутати інших фракцій?

Для мене визначальною є підтримка міського голови та колег з рідної фракції. Щодо інших, то реакція була контрастною: і схвальна, позитивна, і повне несприйняття будь-яких змін. Вочевидь, для когось зміни є дискомфортні, і це природньо, а для когось рух вперед є невід’ємною частиною життя. Можливо, зіграла роль і гендерність – комісія з питань комунальної власності у складі має лише чоловіків.

Що ці зміни для Вас?

Новий і цікавий напрямок роботи, новий досвід та можливість глибше поглянути на міську господарку з точки зору комунального майна. Комісія бюджетна та комісія з питань комунального майна – різні з погляду бюджету (витрачання – наповнення дохідної частини). Впевнена, зміни у комісії не погіршать атмосферу всередині колективу, радше покращать свіжим подихом і новою мотивацією у 2019 році.

Марта Більська

Comments are closed.