«Об’єднання «Самопоміч» у Винниках відстояло ремонт трьох вулиць

Винники стають комфортнішими. Мешканці вулиць Космонавтів та Яворницького та 500-річчя Січі отримають ремонт дорожнього покриття на своїх вулицях. Після неодноразових звернень керівника «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках міська рада виділила кошти на їх ремонт.

На початку 2016 року при формуванні міського бюджету Винників голова «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках Тарас Дмитерко вимагав передбачити ремонт вулиць Космонавтів та Яворницького. Протягом 2016 та 2017 років він неодноразово звертався з депутатськими запитами, але зроблено нічого не було. Довгий час звернення ігнорували.

«Я продовжував звертатися з вимогою відремонтувати дорогу на цих вулицях і нарешті отримав позитивну відповідь. У бюджет міста Винники на 2018 рік нарешті було внесено ремонт вулиць Космонавтів, Яворницького. Також цьогоріч я відстояв ремонт вулиці 500-річчя Січі. Їхня пріоритетність буде  визначено на черговому засіданні бюджетної комісії, а це десь в лютому. Це питання буде підняте і проголосоване», – розповів Тарас Дмитерко, депутат Винниківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Фото вулиць станом на січень 2018 року

Якщо у Вас є ідеї, як зробити місто комфортнішим – будемо раді працювати із Вами в команді. Звертайтеся у приймальню «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках. Наша адреса: місто Винники, вулиця Галицька 24А. Також до нас можна зателефонувати за номером (032) 296-20-42. Тут же ж Вам нададуть безкоштовну юридичну допомогу фахівці в галузі цивільного, адміністративного та сімейного права.

Місто Винники є частиною Львова. Забезпечення комфорту для його мешканців, розвиток інфраструктури та дозвілля є одним з пріоритетів програми розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.  

Нагадаємо, раніше Винники отримали сучасний рентгенкабінет.

 

Comments are closed.