Одягти усіх львівських школярів у світловідбивні жилети – ініціатива від «Об’єднання «Самопоміч»

Упродовж п’яти років команда активістів кампанії «Львів – безпечне місто» від «Об’єднання «Самопоміч» реалізовує проекти, покликані знизити рівень травмування на дорогах міста найбільш вразливих учасників дорожнього руху, особливо дітей. Саме тому активісти проводять інтерактивні навчання для учнів перших-других класів. Ще одним успішним проектом є «Жовтий добродій». Дорослі в яскраво-жовтому одязі та із спеціальним знаком в руках (так званим «льодяником») упродовж години до початку уроків зупиняють потік авто і переводять школярів через дорогу. Це все – превентивні заходи, покликані знизити ризики ДТП із дітьми. Проте є ще одна важлива річ – підвищення видимості.

«Школярів у Львові одягають в темний одяг, що є практичнішим у користуванні. Проте дитина низького росту, та ще й темна, стає обмежено видимою для водіїв. Саме тому нашим завданням повинно бути забезпечення дітей світловідбивними елементами. Дітей потрібно одягати в яскраві кольори – тоді їх добре видно в будь-яку пору доби та за будь-яких погодних умов на відстані до 100 метрів», – депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців.

Відтак депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців вийшов з ініціативою при формуванні бюджету на 2019 рік закупити жилети на всі школи міста і на всі дошкільні навчальні заклади. Адже, за даними досліджень, використання світловідбивачів дозволяє скоротити травматизм серед пішоходів на 85%. Тож світловібдбивальний жилет на дитині – то її збережене життя. До речі, ціна такого жилета – орієнтовно 80 гривень.

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» у Львові постійно тримає на контролі безпеку в місті. Активісти кампанії «Безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч» навчальний рік розпочали відкритими тренінгами для школярів про безпеку на дорозі.  

Якщо ж Вам не байдужа тема безпеки на дорогах, долучайтеся до кампанії “Львів – безпечне місто”. Разом зробимо більше! Зокрема, кампанія шукає нових “жовтих добродіїв”. Окрім того, безпека у місті (і не тільки на дорогах) – один із важливих пріоритетів “Об’єднання “Самопоміч” у Львові у програмі розвитку Львів 2020

Comments are closed.