Оновлено графік нічного маршруту 7Н (на Наукову)

Від сьогодні, 6 серпня, змінюється графік маршруту 7Н. Відтепер автобус курсуватиме на 20 хвилин пізніше.

Зміни у графіку пов’язані із тим, що деякі денні маршрути, зокрема, №51, завершують свою роботу о 23:52, тому доцільніше розпочинати рух нічного маршруту з центру міста о 23:30.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, нічні автобуси стають все популярнішими серед львів’ян.

«Більше місяця тому ми запустили нічні маршрути. Є тенденція до збільшення пасажиропотоку: якщо у перший тиждень  ми перевозили 200-220 людей, то тепер  –  500», – сказав Віктор Щир.

Також продовжується співпраця з муніципальною дружиною міста задля безпеки проїзду. «Поки ексцесів у нас не було. Сподіваємося, що цей тримісячний експеримент виявиться вдалим. У вересні ми будемо розглядати питання про продовження цього проекту і курсування штатних маршрутів вночі», – розповів Віктор Щир.

В «Об’єднанні «Самопоміч» пояснюють збільшення кількості пасажирів поінформованістю мешканців:

«Ми очікували збільшення кількості пасажирів нічних маршруток на серпень. На нашу думку, цьому посприяла поінформованість мешканців та чіткість графіку, адже люди знають, коли очікувати автобус. Дякуємо усім партнерам, які допомагали у поширенні інформації, та усім підприємцям, які погодилися змінити графіки роботи заради зручності працівників», – зазначила Оксана Страз, заступник керівника «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, нічні маршрути у Львові курсують з 1 липня цього року у тестовому режимі. На сімох маршрутах, які сполучають залізничний вокзал та центр міста зі спальними районами, курсує по 1 автобусу.  Вартість проїзду складає 8 гривень. Посвідчення на безоплатний проїзд пільговим категорія пасажирів у нічному транспорті не діють.

Графіки та маршрути руху можна переглянути тут.

Comments are closed.