Освітня галузь Львівщини критично потребує коштів і якісного менеджменту

Райони області використали лише третину з коштів, передбачених обласною програмою, а освітяни Сколівщини недоотримують заробнтю плату – 15 грудня на профільній комісії ЛОР спробують терміново вирішити проблеми з фінансуванням освіти.

Ситуація з фінансуванням сфери освіти виглядає досить комічно. Кошти в обласному бюджеті закладені, однак їхнє освоєння мінімальне – досі не закуплені шкільні автобуси та підручники. А через бюрократичну тяганину педагогам несвоєчасно виплачують заробітну плату. Тому сьогодні комісія з питань освіти надіслала листи до ЛОДА з вимогою терміново забезпечити виплату зарплат працівникам навчальних закладів.

Разом з тим, 15 грудня в Львівській обласній раді відбудеться засідання комісії з питань освіти, на якому планують напрацювати обласну програму розвитку освіти, яка спонукатиме райони раціонально використовувати кошти та допоможе вирішити питання з фінансуванням профтехосвіти.

«Запрошуємо усіх охочих долучитися до цього процесу. Нам потрібні думки та аргументація керівників та працівників шкіл, садочків та коледжів. Позиція реальних людей, а не сухі звіти допоможуть вникнути в реальний стан справ», – наголошує заступник голови фракції «Самопоміч» Галина Бордун.

Засідання комісії відбудеться у четвер, 15 грудня, о 14:00 в 318 кабінеті Львівської обласної ради, за адресою вул. Винниченка, 18.

Comments are closed.