Парасковія Дворянин висловила співчуття сім’ям загиблих шахтарів

Перший заступник голови обласної ради висловила співчуття родинам гірників, які загинули внаслідок вибуху газу у шахті «Степова». Окрім того, Парасковія Дворянин закликала центральну владу звернути увагу на проблеми львівських шахтарів і створити для них максимально безпечні умови праці.

Знімок екрана 2017-03-02 о 18.11.01

«Щодня шахтарі спускаються під землю, ризикуючи своїми життями. Щовечора на них вдома чекають близькі. Сьогодні, на жаль, родини частини з них уже не зможуть провести час разом. Висловлюю своє співчуття сім’ям шахтарів, які загинули внаслідок вибуху на шахті «Степова». Бажаю якнайшвидшого одужання усім, хто отримав травми і перебуває в лікарні», – написала Парасковія Дворянин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Разом з тим, перший заступник голови ЛОР закликала офіційний Київ зайнятися питаннями Львівського вугільного регіону. Зокрема, створити безпечні умови праці та належну виплату заробітної плати.

Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, 8 шахтарів загинули внаслідок вибуху метану у шахті «Степова», яка належить ДП «Львіввугілля». Згідно інформації Міністерства охорони здоров’я ще 14 отримали травми і перебувають у лікарні. Двоє з них у важкому стані.  

Comments are closed.