«Перед усім світом та Україною Львів хочуть показати в якнайгіршому світлі», – П. Дворянин

_MG_9975Біля львівської Ратуші завершилося громадське віче. Мер Львова, мешканці міста, народні депутати України, громадські діячі та посадовці висловилися щодо ситуації із вивезенням відходів та підтримали місто Львів. Віче розпочалось із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО. Перед мешканцями міста виступили мер Львова Андрій Садовий, народні депутати Олег Березюк, Ірина Подоляк, Роман Семенуха, Ірина Сисоєнко, депутат обласної ради Парасковія Дворянин, активні мешканці міста. Віче завершилось спільним виконанням Гімну України.

«Мені сьогодні з вами тут дуже затишно. Ще кілька днів тому я поїхала до Києва підтримати наших голодувальників. Хочу з вами поділитися своїми відчуттями. На тих величезних сходах, під тою величезною будівлею-монстром почувалася маленькою піщинкою, про яку ніхто не подбає. Я до останнього вірила, що до віце-спікера українського парламенту, до жінки, вийде бодай хтось із тої величезної білої будівлі і запитає, як вона себе почуває. А вона стояла не за себе – проти свавілля людей. Вона стояла за львів’ян, за міста, за громади.

Я півтора року провела у стінах Львівської обласної ради. Я не підійшла цій владі, бо я їм говорила правду. Але я бачила, як тиснуть на мерів маленьких містечок, щоб вони не забирали сміття зі Львова. Я бачила цю цинічну, вишукану технологію, коли одною рукою публічно на телевізійні камери допомагають, а іншою – цинічно тиснуть і забороняють. Ті міські голови, які допомагають Андрію Івановичу – а їх було дуже багато – їм не дали коштів з обласного бюджету, їм не дали субвенцій, їхні проекти не перемогли в різних конкурсах. Сьогодні на мітингу є також представники з районів. І вони прийшли почути – а що буде в їхніх районах і містечках. Ви думаєте, там питання зі сміттям вирішене? Ні – воно не вирішене, але перед усім світом та Україною хочуть показати місто Львів в якнайгіршому світлі. Сьогодні на цій площі я бачу силу духу дуже сильних людей. Дякую вам, що ви з нами», – зазначила депутат Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Comments are closed.