Підприємство на Львівщині ставить під загрозу розвиток Кам’янко-Бузького району

М’ясне підприємство – ТзОВ «ЛембергМіт», яке веде свою діяльність на території Кам’янко-Бузького району і, як повідомила заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталя Мудрик, досі не профінансувала реалізацію проектів Громадського бюджету району, таким чином блокує низку соціально важливих ініціатив мешканців. Місцеві чиновники намагаються достукатися до бізнесменів та марно.

Кам’янка-Бузька районна рада уже позивалася з товариством з обмеженою відповідальністю «ЛембергМіт». Приводом для цього стала ціна орендної плати за землі, якими користується підприємство.

«Підприємство взяло на себе зобов’язання по спільній реалізації Угоди щодо соціально-економічного та культурного партнерства між ТзОВ «ЛембергМіт» та Кам’янка-Бузькою районною радою, складовою якої є фінансування проектів Громадського бюджету», – пояснила заступниця голови районної ради, членкиня районної організації об’єднання «Самопоміч» Наталія Мудрик.

Соціальна угода передбачала, що підприємство візьме участь у співфінансуванні проектів громадського бюджету Кам’янка-Бузького району в сумі 500 тис. гривень на Громадський бюджет, а інші 500 тис. гривень будуть з районного бюджету.

«Участь в конкурсі взяли 40 проектів. Конкурс завершився, ми визначили переможців – 10 проектів по освіті та 10 по інших напрямках. Тепер, підприємство, яке мало фінансувати реалізацію проектів переможців відмовляється це робити, тому реалізація Громадського бюджету Кам’янка-Бузького району на межі зриву, а районний бюджет немає коштів, щоб перекрити це», – зазначила Наталія Мудрик.

За її словами, представники підприємства ігнорують законні вимоги чиновників, фактично затягуючи процес. «Ми надсилаємо листи, телефонуємо, але жодної реакції зі сторони підприємства ми не бачимо. Судитися з ними сенсу немає, бо це займе не лише багато часу, а й фінансових ресурсів», – додала Наталія Мудрик.

Ігнорування підприємством «ЛембергМіт» своїх зобов’язань унеможливлює реалізацію 11 проектів переможців Громадського бюджету. Так, з поміж іншого, за ці кошти мають придбати електрокардіограф для громади села Желдець, відремонтувати сцену в Кам’янка-Бузькій дитячій музичній школі та закупити комп’ютери для медиків Добротвірської лікарні, покращити матеріально-технічну базу Народного дому смт. Новий Яричів та придбати інвертар для Новояричівської музичної школи.

Comments are closed.