У Новояворівську діти понад рік без садочку – підрядник провалив конкурс ДФРР

Дошкільний навчальний №7 у місті Новояворівськ не працює з серпня 2016 року. Тут проводили капітальний ремонт в рамках конкурсу Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Однак роботи досі не завершені, а ті що зроблені – створюють загрози для дітей.

З коштів державного бюджету на реконструкцію ДНЗ виділили 3,84 млн грн, а тендер на проведення робіт виграло ТзОВ «Ві.Ай.Пі.». Але компанія з взятими на себе зобов’язаннями не справилася.

Не завершили утеплення стін та фасадні роботи, недороблена система опалення будівлі, а також вентиляції, гарячого і холодного водопостачання та водовідведення в басейні, протікає дах і відсутні зовнішні зливи.

«Я скерувала запит на голову ЛОДА Олега Синютку з вимогою притягнути виконавця робіт до відповідальності та вжити заходів для недопущення цієї фірми до участі в майбутніх конкурсах ДФРР. Паралельно необхідно вжити всіх заходів, щоб завершити роботи і якнайшвидше відкрити садок для дітей», – коментує голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласні раді Інна Свистун.

Comments are closed.