Підтримали акцію «Ні виборам за законом Януковича»

Останнє українське попередження. Народ більше не дозволить владі дурити його. До парламентських виборів залишається рік, а в країні й надалі діє стара виборча система, яка на руку олігархічній корумпованій владі. Щоб покласти край передвиборному гречкосійству, тисячі громадян (зокрема і представники «Самопомочі» із нашого регіону) перед стінами Верховної Ради взяли участь у всеукраїнській акції «Ні виборам за законом Януковича».

 

«Самопоміч» долучилася до всеукраїнської акції на підтримку виборчої реформи. Політична сила, відколи прийшла до парламенту, невпинно ратує за пропорційну систему з відкритими списками, бо вона збалансовує як відповідальність політичних сил, так і свободу вибору громадян. Стара виборча система – на руку олігархам, які мають змогу пачками скуповувати округи і проводити в парламент залежних від себе людей. В підсумку маємо й уряд, що дбає про інтереси магнатів та плутократів, а не простих українців та розвиток країни.

У жовтні минулого року завдяки всеукраїнській акції «Велика політична реформа» вдалося змусити парламент проголосувати в першому читанні за новий виборчий кодекс. Пройшов майже рік, а про друге читання законопроекту забули. Зменшилася й кількість охочих боротися з корумпованою владою. Із фракцій, які представлені в парламенті, акцію підтримала лише «Самопоміч».

 

 


«Тут є багато політичних сил, але з парламентських фракцій є присутня «Самопоміч», немає нікого з більшості, вони там сидять, їм добре, вони знову думають, як нас обдурити. Я можу твердо сказати: я, всі мої друзі, ми всі з вами зробим все можливе, щоб їм цього не вдалося, ми будемо вимагати нового закону, ми будем за нього боротися». Андрій Садовий, лідер політичної партії «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

«Самопоміч» першою з політичних сил не тільки закликала змінити стару виборчу систему, а й відкрила свої списки ще на минулих виборах. Але викорінити зло, яке працює на нього та породжує залежний парламент, який формує уряд, що дбає про інтереси фінансових тузів, а не простих українців та розвиток країни, сьогоднішній владі не вигідно.

 

Якщо не змінити політичне законодавство, законодавство щодо виборів до парламенту, більшість людей, напевно, що не буде приймати участь в цих виборах, тому що чому йти знову, якщо немає поміж кого обирати. Більше того, ганебне явище, яке триває, і вже починається сьогодні, в 2018-му році, – це знову гречка, цукор, якісь там дороги, обіцянки – це треба знищувати. 

Андрій Шевців, керівник Львівської міської організації «ОБ’ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ»

 

Аби знову не мати куплених мандатів, владу потрібно дотиснути. Не можна дозволяти гальмувати процес очищення та оновлення українського політикуму. Владі дали останній шанс. Якщо до 16 жовтня за новий виборчий кодекс не проголосують у другому читанні – люди готові вийти на масову акцію непокори. 

 

Comments are closed.