Підтримка учасників АТО – одне з найважливіших питань цієї сесії

фракція

Одне з найважливіших питань сесії Львівської міської ради – зміни до Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Такої думки дійшли депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» під час чергового засідання фракції. Свої ініціативи з цього приводу наша команда запропонує міському голові.

Окрім обговорення роботи постійних комісій та усіх пунктів порядку денного сесії Львівської міської ради, фракція прийняла декілька важливих рішень. Відтак, депутати вирішили звернутися у секретаріат ради для оприлюднення протоколів засідань комісій на інформаційному порталі депутатів: «Ця інформація повинна бути оприлюднена у 3-денний термін, проте на цей момент така практика відсутня. Протоколи повинні бути доступні для громади Львова, мешканці мають бачити, які рішення підтримують депутати не лише під час сесій, але й протягом повсякденної роботи. Тому беремо це питання на контроль», – зазначив Андрій Шевців, керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді. 

Також фракція звернеться до колег-депутатів у Львівській міській раді щодо підтримки скерування звернення до Президента України про проведення позачергових виборів мера Кривого Рогу.

Вже завтра депутати «Самопомочі» ініціюють спільне звернення депутатів Львівської міської ради щодо ситуації, що може скластися в місті: активно продаються піротехнічні засоби, салюти, феєрверки. Плануємо рекомендувати утриматися від продажу піротехніки. Зазначимо, що вже протягом року у Львові заборонено використання піротехніки під час масових заходів.

Також під час сесії голосуватимуть за обрання заступників міського голови. Андрій Садовий сьогодні оприлюднив їх імена: Віктор Пушкарьов, Андрій Москаленко та Ростислав Дацків.

У четвер запропоную на сесії міської ради для затвердження наступну команду заступників міського голови Львова:Віктор …

Опубліковано Андрій Садовий 15 грудня 2015 р.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» під час голосування підтримає цих кандидатів.

 

 

Comments are closed.