Після кожного дощу люди змушені вичерпувати воду з горища

Будинок по вулиці Городоцькій, 42 потребує капітального ремонту. Через неналежний стан покрівлі дощова вода постійно зрошує його стіни. Найбільше від цього страждають мешканці верхніх поверхів. 

У квартирі на четвертому поверсі постійно волого. Пані Людмила розповідає: у боротьбі з пліснявою вдавалася до різних хитрощів: «Коли робила ремот десять років тому, мені порадили хлопці забити все пінопластом. Але пройшло три роки і грибок почав бити через пінопласт.»

Така ж ситуація і у сусідній квартирі. А все через стару діряву покрівлю. Мешканці розповідають: дощ чи злива – вода з даху тече немов із сита.

гор

«Після кожного дощу ми ходимо на горище виливати воду, – розповідає пані Галина, мешканка будинку. – Стоять тазіки, лінолеум застелений. Ми вичерпуємо звідти воду і виливаємо через вікно.»

Схожа на сито і задня стіна. У будинку повністю зруйнована дощова каналізація – водостічні жолоби від старості погнили. Через це вода з даху тече прямо на стіни. Проте у ЛКП кажуть: про старі водостічні  жолоби чують вперше. Обіцяють найближчим часом все зремонтувати:

«Ми поміняємо десь протягом місяця жолоби обов’язково, – пообіцяла Любов Ганець, головний інженер ЛКП «Айсберг». –  Проведем ще підтримуючий ремонт покрівлі в місцях затікання. Покрівля не потребує капітального ремонту, вона є в досить задовільному стані.»

«Ми пропонуємо 24 серпня повторно зустрітися і прийняти роботу, яка буде проведена працівниками ЛКП. І якщо будуть якісь зауваження, поправити їх», – зазначив Роман Гавчак, заступник начальника житлового відділу Галицької райадміністрації.

Питання щодо ремонту фасаду наразі залишається відкритим. Цьогоріч на такі роботи у міському бюджеті коштів не передбачено.

 

Comments are closed.