«Плануємо до кінця вересня всі роботи завершити», – А. Садовий про ремонт вул. Лисенка

+TLB_9163

20 липня для проведення ремонтних робіт закрито рух транспорту на ділянці від вул. Заньковецької до вул. Короленка. Наступний етап – від вул. Короленка до вул. Миклухо-Маклая. Це пов’язано із ремонтом вулиці Лисенка. Найбільше зусиль зараз докладають до заміни колектора, котрий становить найпроблемнішу ділянку роботи.

«Вулиця Лисенка за моєї пам’яті ремонту не мала. Ми спілкуємося з мешканцями, вони також важко можуть пригадати, коли останній раз тут був ремонт. Тут є в складному стані колектор, він залягає на глибині 5,5 м, також міняємо водогін, заново будемо робити основу і, звичайно, нормально викладати бруківку, щоб не було цієї гармошки, яка була раніше. Повністю міняємо хідники, повністю міняємо освітлення. Плануємо до кінця вересня всі ці роботи завершити. Хоча ми по проекту мали би завершити це на середину жовтня, але, я думаю, що спробуємо зробити більшу інтенсивність, бо все-таки є така надія. Вартість виконання робіт – 7,5 млн. Люди працюють достатньо активно, впевнено, тому, дай Бог, щоб вкінці вересня люди, які тут мешкають, і ті, хто користується цією вулицею, мали комфорт і проїзду, і комфорт проходу по цій вулиці», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

+TLB_9206

Під час реконструкції вулиці буде поведена заміна двох ділянок загальносплавної каналізації, водопровідних вводів, дощоприймальних колодязів з встановленням гідрозатворів. Буде влаштовано нове дорожнє покриття з мозаїчного каменю, тротуари замостять плиткою. Також відремонтують мережі зовнішнього освітлення, – повідомляє прес-служба ЛМР.

Станом на сьогодні проведено демонтаж тротуарів, мозаїчного каменю, бордюрів та бетонної основи; влаштовано дорожнє корито; розпочато заміну каналізаційного колектора діаметром 800мм.

+TLB_9168

Вулиця Лисенка слугує об’їзним транзитом в обхід центральної частини, є частиною внутрішнього кільця, яка сполучає східну частину міста з північною.

У цьому році планують розпочати двохетапний ремонт вулиці Мечникова. Також ремонтуватимуть частину пр. Свободи, вул. Сихівську та пр. Червоної Калини.

«Маємо завершити роботи по вул. Мечнікова, бо ми у 2007-2008 році зробили половину дороги, друга частина не є зроблена. І там також є проблема з аварійним колектором, який залягає на великій глибині, тому в цьому році розпочнемо цей об’єм роботи. Але будемо робити в два етапи: частину в цьому році, частину в наступному році.

Звичайно, по пр. Свободи давно вже проситься завершення частина від Музею етнографії до готелю «Жорж», там також треба поміняти мережі, які прокладені по середині дороги. Лишилась фактично єдина частина, де є асфальт в поганому стані, також там є проблеми, де треба перекласти все це бруківкою.

На Сихові великий об’єм робіт треба зробити, це в нас і пр. Червоної Калини, і вул. Сихівська.

Роботи є дуже багато, ми би хотіли, щоб серпень був найосновніший, бо він є найбільш сприятливий, адже є найменша навантаженість на наші дороги, тому основний об’єм робіт будемо робити в серпні, хоча частина ще лишиться на вересень», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Початок робіт планується одразу після підписання договору з виконавцем 20 серпня. Вартість цього ремонту – 12 млн гривень.

«Буде проведено заміну комунікацій, відновлення дорожнього покриття та тротуарів від вулиці Гнатюка і до готелю «Жорж», – повідомив Юрій Голець, начальник управління житлового господарства ЛМР. «На час закриття частини проспекту, є можливість об’їзду по бічних вулицях Дорошенка та Гнатюка».

Ремонтні роботи на пр. Свободи планують виконати за 2 місяці за умов сприятливої погоди.

Comments are closed.