Поділись знаннями: проект «Соціальний репетитор»

Багато школярів знають, яку професію хочуть підкорити та вже мають жаданий університет, академію чи коледж. Безсумнівно, щоб впевнено скласти іспити потрібна додаткова підготовка.  Та не кожна сім’я має можливість найняти дорогого репетитора для своєї дитини. Щоб бажання потрапити у омріяний виш стало реальністю, для учнів з малозабезпечених сімей у Львові працюють соціальні репетитори.

 

Соціальні репетитори – це волонтери, зазвичай студенти, які навчаються на  третьому чи четвертому курсі університету. Вони безкоштовно допомагають абітурієнтам підготуватися до вступу. Відповідно до дисциплін, які виносять на зовнішнє незалежне оцінювання, репетитори готують дітей до тестувань із іноземних мов, української мови та літератури, історії, математики, біології та хімії. Кампанія «Відповідальне місто» вже п’ятий рік поспіль гуртує таких волонтерів.  

«На сайті «Об’єднання «Самопоміч» я побачила анкету для тих, хто хоче стати волонтером. Після її заповнення до мене зателефонували і запросили до участі у проекті «Соціальний репетитор». Я завжди намагалась бути соціально-активною, волонтерила на інших дитячих заходах. Така робота мені дуже до душі – просто допомагати іншим. До того ж, навчаючи когось, завжди навчаєшся сам, вдосконалюєш свої знання», – розповідає соціальний репетитор Софія Павлів.

Софія готувала дітей до ЗНО з української мови та літератури. При цьому, вона здобувала дві вищі освіти за спеціальностями  еколог та психолог. Навчати доводилось дітей з різним рівнем знань, адже не всі однаково добре навчались у школі. А іспит з української мови та літератури є обов’язковою дисципліною для вступу у будь-який вищий навчальний заклад.

«У нас із учнями склались дуже хороші відносини. Ми досі підтримуємо зв’язок із ними. В них якраз завершилась вступна кампанія. І ми разом чекаємо результати, хто у який університет поступив. Для мене це теж дуже важливе очікування», – ділиться переживаннями Софія.

Оксана Олешко, координатор кампанії «Відповідальне місто», закликає небайдужих студентів долучитися до проекту: «Якщо ви студент старших курсів, вчитель чи викладач, хочете зробити добру справу і навчати дітей – ставайте соціальним репетитором. Для цього потрібно заповнити реєстраційну анкету.  

Якщо ж вам чи вашій дитині необхідний соціальний репетитор – звертайтеся до нас за номером телефону: (067) 360-06-93. Разом зможемо більше».

Comments are closed.