Порядок надання матеріальної допомоги

Ухвалою Львівської міськради від 15.03.2007 року № 676 затверджено Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень для мешканців міста. Положення закріплює можливість отримати матеріальну допомогу тим, хто потребує.

Хто має право отримати матеріальну допомогу?

Малозабезпечені мешканці міста Львова, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, одинокі матері, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інші категорії громадян, зареєстровані у місті. Окрім цього, право на отримання допомоги мають мешканці м. Винники, смт Рудно та смт Брюховичі.

Хто надає матеріальну допомогу?

Необхідно зазначити, що у виборчому окрузі за вашим місцем реєстрації є відповідний депутат. Він і надає потребуючим матеріальну допомогу.

Як дізнатись який депутат є у Вашому виборчому окрузі?

Для того, щоб дізнатись інформацію про депутата Об’єднання «Самопоміч», який є у вашому виборчому окрузі, його графік та місце прийому, необхідно зателефонувати за одним із контактних номерів: 067 679 89 75, (032) 297 55 00 або звернутись особисто за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.220.

Для того, щоб отримати інформацію про інших депутатів міськради, Вам необхідно зателефонувати до Секретаріату за тел.: (032) 297-59-01.

Куди звертатись для отримання матеріальної допомоги?

​Після отриманої інформації про депутата, який відповідає за Ваш округ, необхідно звернутися на особистий прийом у відповідному місці у встановлений час згідно з графіком, з Заявою для отримання матеріальної допомоги. ​Зверніть увагу, що заяву для отримання матеріальної допомоги необхідно подавати особисто на прийомі відповідного депутата.

Документи, які додають до заяви

  1. Довідка про склад сім’ї заявника за місцем реєстрації (форма 2).
  2. Акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, виданий відповідним ЛКП (іншою організацією) за місцем реєстрації (згідно з додатком до цього Положення).
  3. Довідки про доходи членів сім’ї за попередні шість місяців (у разі, якщо працездатна особа працездатного віку не працює, подають документ, що засвідчує тимчасову непрацездатність, або копію трудової книжки тощо).
  4. Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі наявності).
  5. Інші документи (залежно від обставин, що склалися).
  6. Копія паспорта, копія ідентифікаційного номера.
  7. Рахунок у банківській установі (за наявності).

Звернення учасників АТО для отримання допомоги

Мешканці з числа учасників антитерористичної операції мають право звернутися із заявою та ідентифікаційною карткою львів’янина – учасника антитерористичної операції без подання інших документів.

Хто входить до складу сім’ї?

Незалежно від місця реєстрації входять: чоловік, дружина; жінка та чоловік, які проживають однією сім’єю, не перебуваючи у шлюбі; рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб віком до вісімнадцяти років, а також незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, закладах вищої освіти I-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і які не мають власних сімей; неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II груп або інвалідами I групи і проживають разом з батьками.

Скільки разів на рік можна отримати матеріальну допомогу?

Матеріальну допомогу надають одній особі один раз на рік. В окремих випадках – одній особі більше одного разу на рік за її окремою заявою до депутата міської ради на особистому прийомі. У такому разі особа зобов’язана зазначити у своїй заяві розмір вже отриманої раніше матеріальної допомоги у поточному році, ім’я та прізвище депутата міської ради, який її надав. Відсутність або подання у заяві неповної інформації про вже отриману одноразову матеріальну допомогу є підставою для відмови особі у наданні додаткової матеріальної допомоги. У разі, якщо загальна сума додаткової матеріальної допомоги особі перевищує 30 000 грн, рішення про надання додаткової матеріальної допомоги цій особі погоджують з постійною комісією гуманітарної політики.

Ігор Гордон та Ольга Туркот 

Comments are closed.