Потрібна допомога? Записуйтесь на прийом до депутата «Об’єднання «Самопоміч»

Щодня депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді працюють над тим, аби допомагати мешканцям міста у вирішенні їхніх проблем у різноманітних сферах. Окрім того, депутати щомісяця проводять прийоми громадян, де згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» розглядають заяви, звернення, скарги та пропозиції мешканців.

Депутати «Об’єднання «Самопоміч» здійснюють прийом не менше одного разу на місяць. Здебільшого це відбувається в установах львівських комунальних підприємств. 

Особистий прийом громадян є важливим показником виконання депутатських повноважень. В цьому переконані депутати найбільшої фракції у Львівській міській раді. 

«Зазвичай результатом прийому стає комплексне вирішення проблеми. Коли я бачу, що це питання повторюється, ми обговорюємо це з колегами і приймаємо рішення власне про програмну підтримку. Прийом мешканців здійснюється не тільки за округами, а й за проблематикою питання. Адже депутати Фракції є членами різних комісій певного профілю. Оскільки я є членом гуманітарної комісії і займаюся питаннями АТО, то до мене дуже багато звертаються учасники АТО», – розповідає Олена Пасевич, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

Ознайомитися із графіком та місцем проведення прийомів можна за посиланням http://lviv.samopomich.ua/events/.

За детальнішої інформацією звертайтеся за номером: (032) 297-55-00.

 

 

 

Comments are closed.