Про вибори, середній бізнес та олігархів: візит Василя Гацька до Львова

За 27 років незалежності навряд чи були такі вибори, після яких почався стрімкий розвиток бодай в найважливіших для держави напрямках. Перемога того чи іншого кандидата в останній час не приносила єдиної радості і віри у реальні зміни. Та й загалом тема виборів уже викликає швидше негативну, аніж позитивну реакцію. Відтак, і донині олігархат залишається при владі – не лише в столиці, а й часто на місцях, у обласних чи районних адміністраціях.

Як прибрати з владних структур корупціонерів, олігархів, натомість дати можливість керувати тим, кому дійсно небайдужа доля України? Як, зрештою, повернути довіру народу до влади? Співголова політичної партії «ДемАльянс» Василь Гацько, який днями з робочим візитом прибув до Львова, обговорив з активними мешканцями проблеми та перспективи розвитку України в цих кількох ключових напрямках.

Про бізнес у країні:

Майбутнє – не за олігархічним, а за малим і середнім бізнесами, упевнено зазначає лідер ДемАльянсу. І зважаючи на досвід Львова, де темпи зростання експорту вдвічі більші, аніж загалом в країні, це можна вважати цілком реальною перспективою. Продукцію львівських підприємств споживають десятки країн по всьому світу.

«Держава має в першу чергу не заважати. У другу чергу – створити всі передумови для того, щоб люди працювали, отримували гарну заробітну плату, мали можливості, спокій, не мали місцевих перевірок від служби безпеки України, якогось здирництва і всього іншого. Тобто нормальні умови для бізнесу», – наголошує Василь Гацько.

А приклад успішного підприємства у нас під носом – це Львівська ізоляторна компанія, яка постійно розширює свій експортний ринок.

Тільки за останній місяць у Ботсвану, Анголу, Польщу, Фінляндію ми відвантажили 13 тисяч тон продукції, – розповідає генеральний директор компанії, депутат «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Динік.

Постійно зростає зовнішня торгівля і підприємства ХРТ-текстиль, яке спеціалізується на нанесенні друку  на текстильні вироби.

«Ми експортуємо у три основні напрямки – це Сполучені Штати Америки, Скандинавія і Німеччина. На рік виготовляємо близько півтора мільйона одиниць продукції. Тобто в середньому кожного тижня одна фура продукції виїжджає в Європу, – каже Назар Бичишин, директор підприємства «ХРТ-Текстиль».

Про країну середнього класу:

Наразі Україна – це країна олігархів з одного боку та бідних з іншого. Натомість що важливо змінити – це перетворити нас на державу середнього класу, де реально не тільки мати гідну заробітну плату, а й заощаджувати. Де ми зможемо дозволити своїм дітям навчатися в провідних закладах вищої освіти не лише тут, а й за кордоном. Де мрії про те, щоби побачити світ, перестануть бути просто мріями. 

Про підтримку Андрія Садового на виборах:

«Чому ДемАльянс підтримує «Об’єднання «Самопоміч», зокрема висунутого ними кандидата на посаду Президента Андрія Садового? А все тому, що він запевнив: «Йду перемагати. Йду вперед, аби будувати країну». Адже зараз нам важливо саме мати успіх на виборах. Перемога, а не участь – ось, що нам потрібно. І на прикладі Львова, який, до речі, входить в сотню найвідвідуваніших міст світу та нещодавно очолив рейтинг українських міст за якістю життя, ми можемо змінити кожне інше місто та Україну загалом, – зазначає співголова Демократичного Альянсу Василь Гацько. 

Ми можемо намагатися прорахувати різноманітні сценарії розвитку подій на Виборах-2019, але у нас немає на це стільки часу. Натомість є час на те, аби реалізовувати свій сценарій для перемоги. Для перемоги українців цього року!

 

Comments are closed.