Протест міського голови Золочева дав перші результати – ДАБІ скасувало дозвіл на будівництво на центральній площі міста

Сьогодні, 18 травня Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала заборону на будівництво на центральній площі Золочева, про що свідчить відповідне рішення за підписом головної інспекторки будівельного нагляду Олени Ткачук. Проте, Ігор Гриньків має намір продовжити голодування до 23 травня.

Після огляду інспекторами вул. Кривоноса та пл. Вічевої у Золочеві, де ведеться будівництво впритул до кінотеатру «Дружба», співробітники ДАБІ виявили, що воно не відповідає погодженій проектній документації. Як наслідок, було прийняте рішення анулювати дозвіл на виконання будівельних робіт.

Проте, Ігор Гриньків, міський голова Золочева продовжуватиме голодувати до 23 травня, поки суд не відбере у забудовника земельну ділянку.

«Це маленька перемога. Все буде завершене тоді, коли суд забере землю, поверне її громаді, і ми знесемо цей самобуд. 23 травня має відбутися засідання у цій справі, і якщо рішення суду не буде позитивним, я продовжу голодування», – пояснив Ігор Гриньків.

Нагадуємо, 14 травня Ігор Гриньків розпочав безстрокове голодування у центрі. Також він переніс свій робочий кабінет на вулицю з метою привернути якомога більше уваги ЗМІ та громадскості до цієї проблеми. На знак протесту щоденно мер разом з однодумцями стукає молотками по стінах незаконної будівлі.

Comments are closed.