Приміщення для ініціативних: місто сприяє громадським організаціям

Громадські організації об’єднують навколо себе активних, ініціативних людей, які прагнуть розвивати місто у різних сферах: культурі, економіці, соціальній допомозі тощо. Їм достатньо віри у власну справу та натхнення від нових звершень, аби будувати краще майбутнє для усього міста. Єдина перепона на шляху до цього – це брак місця, де активні громадяни могли б збиратися, радитися, обмінюватися планами. Цю проблему сьогодні вирішили депутати міської ради.

П’ять громадських організацій отримали в оренду місцеві приміщення. Таке рішення підтримали депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч». Так, молодіжна громадська організація «Памолодь» отримає приміщення на вул. Новий Світ, 11, національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького в оренду для розміщення музею – на вул. М. Коперника, 36. Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району отримає приміщення на вул. О. Довженка, 6 для проведення безкоштовних гуртків. Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» зможе на 2 роки розміститися у нежитлових приміщеннях на вул. А. П’ясецького, 15. А благодійна організація «Благодійний фонд «Знамення» отримає приміщення на вул. Кирилівській, 3а.

“Об’єднання “Самопоміч” сприяє розвитку активності та творчої ініціативи громадян, створює умови для прогресивної діяльності всіх громадських організацій. Підтримка та розвиток громадських організацій в місті є одним із пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та “Об’єднання “Самопоміч” Львів 2020“, – сказав голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Юрій Мельник.

Роксоляна Совицька

Comments are closed.