«Приватизація повинна відбуватися у прозорий конкурентний спосіб» – Інна Свистун

Фракція «Самопоміч» розробила Положення про порядок приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Львівської області. Документ регламентує спосіб приватизації об’єктів – продаж на аукціоні, продаж за конкурсом або в окремих випадках викуп. Завтра на сесії депутати облради будуть вирішувати долю цього положення.

«Наша фракція розробила Положення про порядок приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Львівської області. Це такий документ, який мав би бути у кожній міській та обласній раді. Він пояснює методику, принципи та підхід до приватизації майна. У Львівській облраді його поки немає», – пояснює голова фракції Інна Свистун.

Також депутати фракції «Самопоміч» запропонували чіткі підходи до приватизації – у прозорий конкурентний спосіб. У пункті 4 цього Положення вказано: «Приватизація об’єктів комунальної власності може здійснюватися шляхом викупу; продажу на аукціоні; продажу за конкурсом».

Нагадаємо, традиційно Львівська обласна рада приймає орієнтовний перелік об’єктів для приватизації, який формується на підставі заяв суб’єктів господарювання. Тобто тих, хто орендував приміщення або з ініціатив управління майном спільної власності Львівської облради. Більшість цих об’єктів приватизовуються шляхом викупу за низькими цінами. Відтак, бюджет області роками недоотримував мільйони. Фракція «Самопоміч» пропонує, щоб сесія відразу приймала рішення, який спосіб потрібно доцільно застосувати щодо кожного об’єкту.

Comments are closed.