Рейд до недобросовісних сусідів

Перепланування квартир з порушеннями капітальних конструкцій – у Львові явище не рідкісне. Коли це не створює загрози й дискомфорту оточуючим, то може зійти з рук. Інша ситуація в будинку на вулиці Донцова 8А. Там мешканець квартири на останньому поверсі, розширюючи житлову площу за рахунок горища, перекрив вентиляційну шахту.

Ця вентиляційна шахта була призначена для відводу повітря з житлових приміщень, кухні, ванни, санвузла, квартир трьох поверхів.

Тепер сім’я Салабаїв, що мешкає у квартирі на другому поверсі, змушена постійно боротися з неприємними запахами і навіть ризикує отруїтися чадним газом, бо вентиляції повітря нема.

“Ми мусимо відкривати вікна, відкривати двері в кімнату. Важко готувати їжу – доводиться постійно відкривати двері і вікна. Всі запахи з кухні йдуть в кімнату. Ми мусимо відкрити там вікно. Ще літо, осінь – поки тепло – ще більш-менш можна терпіти, але взимку, коли морози – в хаті маленька дитина і це стає нестерпно”, – розповідає мешканка квартири Сніжанна Салабай. 

Comments are closed.