Роботу комісії фінансів і планування бюджету визнали задовільною

Робота виконавчих органів в різних робочих групах та в окремих комісіях, які займаються найактуальнішими для міста питаннями, стане ефективнішою. Депутатська комісія фінансів і планування бюджету розробила нормативні акти, які спрямовані на покращення процедури фінансування об’єктів бюджету розвитку. Про це звітувала голова комісії, депутат міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик.

«Ми бачили дуже багато скарг, коли чи майданчик чи якийсь хідник дуже довго виконувався. І виконувався не тому, що підрядник не міг це вчасно зробити, а власне тому, що документи могли застрягнути десь тут в коридорах міської ради. І членами комісії напрацьовано і було прийнято три рішення виконавчого комітету для того, щоб цю процедуру покращити», – розповідає Вікторія Довжик, голова комісії, депутат міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Результат не забарився. За перше півріччя 2018 року перевиконання бюджету Львова становить 260 мільйонів гривень. З них розподілили 229, аби через два місяці знову мати додаткові асигнування.

Comments are closed.