Роман Кізима подав в суд на облраду за непрозорий розподіл коштів

Львівська обласна рада не має наміру змінювати «традиції» розподілу коштів на різні потреби та проекти, які склалися за ці 25 років. Таку відповідь надали суду юристи Львівської обласної ради під час розгляду судового позову Романа Кізими до облради.

Про це сьогодні, 13 лютого, під час прес-конференції на тему: «Прошу голосувати, прошу підтримати»: які рішення не варто підтримувати попри заклик голови Львівської обласної ради», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Роман Кізима.

Наприкінці минулого року він оскаржив у суді рішення облради про розгляд обласних програм як таке, що може містити корупційні діяння.

За Романа, він вважає, що його колеги в сесійній залі мають знати точно, на які саме об’єкти будуть витрачені бюджетні кошти. Натомість зараз депутати голосують в цілому за надання грошей. А ось куди і скільки – це вже визначають члени профільної комісії. Роман Кізима стверджує, що такий порядок голосування створює всі можливості для корупції, адже процедура розподілу коштів є непрозорою.

«Наразі відбулося тільки два судових засідання. Ми ще не дійшли до дебатів. Зараз ми вивчаємо пояснення юристів обласної ради», – зауважив Роман Кізима.

Як повідомив наш депутат, юридичний відділ Львівської обласної ради здивований цим позовом. Адже дотепер рішення облради депутати не оскаржували. «Вони написали, що це – така традиція. Так склалося за останні 25 років. І дотепер ніхто не скаржився», – каже Роман Кізима. Спрогнозувати рішення суду він наразі не береться.

Comments are closed.